Перша леді колгоспу• 15 августа 2024
Запалення кишківника у донечки ій 8 міс.
Блін матусі я така ростроєна( може в когось теж так було і ви підтримаєте мене. Почали прикорм пюре, тарілка здорового харчування все по правилам, готувалась. І тут десь через пару тижнів мала починає погано спати вночі, прокидатись щогодини і засинає тільки з цицею, спочатку списала на зуби, але ж то тривало більше 2х тижнів, педіатр порадила здати кал, і блін, він показує запалення в кишківнику((( от чому малеча так погано спить, а я зуби, зуби, і дитина так вже пів місяця мучалась бо я думала зуби. Купила пробіотики буду відновлювати мікрофлору малечі 🥺 матусі в когось ще були такі проблеми у малюків? Швидко відновились?
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляЖули-ули
Ви саме у мене питаєте?
Чи у дівчини. У якої дитина спить 6 годин вночі ?
Вже перепитала)
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляЖули-ули
Добре.
Тепер що саме їсть дитина о 18тій
?
Тепер що саме їсть дитина о 18тій
?
Нічна кашка гербер, або якась інша каша і овочі, можуть бути просто овочі або фрукти
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Кальпротектин призначила здати?
Ні
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
😂😂😂😂 автор, тікайте
😂 та мабудь дійсно треба звертати балаган
Вимагаю спілкування• 15 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ні
Йдіть до нормального лікаря.
Конотопська відьма• 15 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Доказовий це який?
Бо я була колись в фейсбуку в групі доказових лікарів і в мене відчуття, що то психічно хворі люди.
Ті ,хто працює за міжнародними стандартами,а не на відсотку від фарм представників
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ні фрукти ні овочі о 18 годині коли йдете спати о 21 не давати
Це була по помилка зі старшою дитиною, і я не спала разом із ним.
Фрукти та овочі дитині давайте за 6 годин до сну вони бурлять, викликають в здуття
І це ви чуєте всю ніч
Ви праві, дитячі животики ще не можуть переварити так якісно як дорослий.
Спробуйте овочі та форуктт давати в обід чи перекус.
На 18 кашу
І це ви чуєте всю ніч
На 18 кашу
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Гв
Ну он у знайомої мала на місяць старше і теж спить ніч і один раз чи два прокидається на поїсти, а моя годину півтори і прокидається з криком, має ж бути тому якась причина
ГонУрова дівка• 15 августа 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Що значить «запалення кишківника»? Почитайте, що таке ВЗК. І такий діагноз не ставиться за результатами копрограми. Або ви невірно зрозуміли лікаря, або, лікар, мʼяко кажучи, не компетентна.
А мені нашо читати?
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляЖули-ули
І це ви чуєте всю ніч
На 18 кашу
І це ви чуєте всю ніч
На 18 кашу
То останні дні тільки нічну і даю але нічого не змінилось
Ответ дляПерша леді колгоспу
Діти різні
Моя друга дитина чудово може наістись фруктів на ніч і спати всю ніч
А перша, так не проходило, і я поки додумалась, об бігала багато чого і не спала із ним. Поки не змінила просто графік прийому їжі
Вимагаю спілкування• 15 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Доказовий це який?
Доказові - це ті, які лікують, згідно затверджених на основі офіційних наукових досліджень, міжнародних протоколів лікування. А не на підставі інтуїції, експериментів і т.д.
Вимагаю спілкування• 15 августа 2024
Ответ дляГонУрова дівка
А мені нашо читати?
Вибачте, не туди)
Конотопська відьма• 15 августа 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Але на порадниці таке не цікавить, тут люблять по 10 препаратів при орві, капрограми і тому подібну муть
Ответ дляПерша леді колгоспу
Зміниться
Все буде ок
Дайте час, добавте щось до каші ще, може трошки мʼяса, не багато.
І старайтесь давати воду.
Аби відчувати себе впевнено, пропийте прибіотик. Так ви зробити все від вас залежне.
Якщо не зміниться поведінка, тоді вже шукайте далі. Та робіть УЗД (доречі можна і зараз) чи ви робили у пологовому? Аби виключити взагалі генетичні патології
Все буде ок
І старайтесь давати воду.
Скіфська пектораль• 15 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Схиляюся до думки лікаря що від животика, а не від сну, бо на мою думку краще режиму не придумати, можливо якийсь продукт погано засвоюється, в сина був рефлюкс від кислого, вночі з криком прокидався але це в 1.5 роки
Моя улюблена страшко• 15 августа 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
А автор лікує інтуїтивно, чи має на руках результати аналізів?
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляЖули-ули
Зміниться
Все буде ок
І старайтесь давати воду.
Все буде ок
І старайтесь давати воду.
Дякую. Поки спробую змінити графік і пробіотики, як не допоможе буду копати далі.
На паровозе• 15 августа 2024
Я думаю, у вас все наклалось, і їжа і зуби і зріст)
Справа в тому, що при запаленні дитина завжди буде вести себе погано.
Бо не буває, що попускае повністю вдень і не турбує нічого, при цьому і темпи немає ніякої.
Ще я б подумала, чого какає лише 1 раз на 2/3 дні, може їжі не вистачає. Змінити каші. Кількість. Води б добавила.
Може ввела б раз на день стиглого банану.
Допоможе поокакатись (десь в обід)
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляНа паровозе
Допоможе поокакатись (десь в обід)
Начиталась вже зробила висновки, буду трохи міняти їжу, більше давати води, і плюс пробіотик все таки попьєм
Ответ дляПерша леді колгоспу
Він не завадить
Ви чудова мама! Дуже швидко зреагували на дитину, я впевнена, все налагодиться у вас! Будете спатунять солодко і какати чудово )
Конотопська відьма• 15 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Капрограма це не доказовий аналіз) За його результатами неможливо встановити правильний діагноз
Моя улюблена страшко• 15 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Капрограма показує відхилення від норми роботи органів травлення.
Вимагаю спілкування• 15 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
І…? Цей аналіз не є маркером запалення кишківника.
Моя улюблена страшко• 15 августа 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Але Виявляє запальні процеси :)
Вимагаю спілкування• 15 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Але Виявляє запальні процеси :)
Ну, тоді лікувати не перелікувати.,.)
Моя улюблена страшко• 15 августа 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну, тоді лікувати не перелікувати.,.)
Коли в дитини пиявили по копрограмі зміни, назначили лікування, проблема зникла і вже не турбує 17 років.
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляЖули-ули
Він не завадить
Дякую 🙏 бо руки опустились, ваші слова піднімають тон)
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Це добре 🙂