Перша леді колгоспу• 15 августа 2024
Запалення кишківника у донечки ій 8 міс.
Блін матусі я така ростроєна( може в когось теж так було і ви підтримаєте мене. Почали прикорм пюре, тарілка здорового харчування все по правилам, готувалась. І тут десь через пару тижнів мала починає погано спати вночі, прокидатись щогодини і засинає тільки з цицею, спочатку списала на зуби, але ж то тривало більше 2х тижнів, педіатр порадила здати кал, і блін, він показує запалення в кишківнику((( от чому малеча так погано спить, а я зуби, зуби, і дитина так вже пів місяця мучалась бо я думала зуби. Купила пробіотики буду відновлювати мікрофлору малечі 🥺 матусі в когось ще були такі проблеми у малюків? Швидко відновились?
Моя улюблена страшко• 15 августа 2024
Ответ дляНа паровозе
Це так
Але, такі діагнози ставлять ще на основі інших симптомів.
Наприклад?
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляНа паровозе
8 міс у дитини у кішківнику будуть такі бактерії що вам і не снилось, від того в лабораторії всім пишуть то запалення то не сприйняття коровʼячого білку.
Звісно таке може бути (кров у какашках, тому приклад, але тоді там інше лікування)
В вас дитина какає через 2/3 дні. Проаналізуйте, що саме ви даєте дитині їсти, водний баланс який?
Чи харчується дитина ще грудьми, чи це в вас суміш.
По графіку, два сни по 1,5 години перед основним ночним, мало. Дитина буде збуджена і часто прокидатись. А якщо ще й гази чи зуби…
Від ентережміни думаю погано не буде, пропийте; якщо нічого не зміннеться, треба копати у біо графіку сну та їжі яку їсть дитина.
Мʼясо, каша, овочі, фрукти. Мала на ГВ, а от води не багато пьє, я постійно пропоную, вона сьорбне і відвертається.
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Що таке ’тарілка здорового харчування’ т у якому віці почали прикорм?
Забийте в Гуглі що б мені довго не писати, прикорм з 6 міс.
Ответ дляМоя улюблена страшко
:)
По капрограмі можна визначити інфекційні і запальні процеси кишківника.
Якщо при цьому є ще симптоми, температура, пронос, слиз, погане самопочуття дитини.
На фоні здоровʼя, лише поганому сну у ночі, такі діагнози по капрограмі не ставлять.
Педіатри так роблять, бо не знають причин поганого сну. Зачепились за харчування.
Автор не сказала, що в дитини є ще симптоми. Якщо все це є, то тоді можна казати про інфекції та запалення
Конотопська відьма• 15 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Що не факт.
Є результати копрограми
Знайдить хоча б одного доказового лікаря,який призначить копрограму і буде спиратися на її результати при визначенні діагнозу та лікування
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляНа паровозе
Ваша дитина, авторе, з температурою?
Як вона веде себе при сні у день?
Як дитина грається, виконую якісь вправи? Як веде себе вдень ?
Як вона веде себе при сні у день?
Ні без температури, вдень все добре, активна, повзає і грається
Скіфська пектораль• 15 августа 2024
Ответ дляНа паровозе
Це жарт, три години сну вдень це ідеально, син спав 20 хв вдень та 6 вночі і таких симптомів не було
Конотопська відьма• 15 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Якось забагато усього для 8 мес
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляНа паровозе
І що таке ви дієте дитині, наприклад, в вечері не треба давити фруктів, ні яблук ні інших
Даю нічну кашку гербер
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляЩебетуха
Автор у нас після лежання в перенатальному у сина теж був зелений стул. Багато плакав. До лікарні такого не було. Саме з приймання ентеролу ситуація поліпшилися.
Може ваша дитина ще не дозріла до прикорму.
Але ж їсть і їй подобається, може кишківник ще не дозрів… ну ви зрозуміли)
Щебетуха• 15 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Можливо. У нас у знайомих у доньки виявилася алергія на гречку. Ніколи б не могла б подумати.
Вимагаю спілкування• 15 августа 2024
Ответ дляГонУрова дівка
А шо тоді пробіотік?
Що значить «запалення кишківника»? Почитайте, що таке ВЗК. І такий діагноз не ставиться за результатами копрограми. Або ви невірно зрозуміли лікаря, або, лікар, мʼяко кажучи, не компетентна.
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Ну почнемо з того що всі дітки індивідуальні, згідно таблицям сну по віку ( там беруться середні значення ) то це ідеально. І я не стільки дивлюсь по таблиця як по своїй малечі, ходи вона хоче спати я кладу, не хоче не кладу, і спить скільки хоче я не буду, от так у нас вже з 6 міс. вибудувалось 2 сни по 1,5 год
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляЩебетуха
Ого а наче ж така корисна каша
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Вона так і написала у відповідь на скинуті результати, що є запалення в кішківнику
Моя улюблена страшко• 15 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Доказовий це який?
Бо я була колись в фейсбуку в групі доказових лікарів і в мене відчуття, що то психічно хворі люди.
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляЖули-ули
Ну то коли прийоми їжі?
Ви все робити правильно, і не буде шкоди від книережміни. Спробуйте.
Але думаю, треба розібратись коли прийоми їжі, може дитина голодна?
О 12:00 та 18:00
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляЖули-ули
Для вашої дитина мабуть так)
А у автора в ночі дитина не спить
А у вас було ГВ чи суміш?
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляЖули-ули
А коли спати вкладаєте на ніч?
21:00
Вимагаю спілкування• 15 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
То почитайте самостійно, що таке запальні захворювання кишківника.
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Доказовий це який?
Ооо це жах, мене туди подруга запросила, я вийшла, то ж дурдом а не група 😂
Моя улюблена страшко• 15 августа 2024
Ответ дляНа паровозе
А що поганого може їсти дитина в 8 місяців. І навіщо автору придумувати проблему ще одну?
Нехай спочатку пролікується, подивиться на зміни в поведінці дитини і тоді вже дивиться, чи ж результат, чи ні.
В кишківнику можна знайти патологічні зміни, які вказують на проблему. Саме таким чином і виявляють в якому місці організму є проблема
Моя улюблена страшко• 15 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Якось забагато усього для 8 мес
😂😂😂😂 автор, тікайте
Перша леді колгоспу
• 15 августа 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
У вас ГВ було чи суміш?
Вимагаю спілкування• 15 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Кальпротектин призначила здати?