Забобонний фрукт• Изменено 15 августа 2024
Якщо вашій дитині буде потрібен логопед, ви оберете формат онлайн чи офлайн?
Це все питання. Якщо можна - поясніть, чому обрали певний варіант. Дякую
Результат:
вже голосів:
51 (92.73%)
Офлайн
3 (5.45%)
Онлайн
1 (1.82%)
Результати
Директор Пляжу• 15 августа 2024
офлайн, там же специальные упражнения, нужно, чтобы логопед показывал вживую
Борець за гаманець• 15 августа 2024
Як це логопед онлайн?
Він же діагностику не зможе зробити повноцінно
Mrs.Sexuality• 15 августа 2024
Онлайн я можу і сама з нею займатися по ютубу,так і робила,коли почалася корона.
Забобонний фрукт
• 15 августа 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Я теж так думала. Але підписана в інсті на одну логопединю, і вона писала, що перейшла повністю на формат онлайн, і їй подобається. І діти є, причому багато, по 6-7 занять в день проводить
Забобонний фрукт
• 15 августа 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Як це логопед онлайн?
Ви здивуєтесь, але зараз таких багато. Особливо актуально для тих, кто у ЕС і Штатах, наприклад.
Сиреневенькая• 15 августа 2024
Я пробовала онлайн. После двух занятий это закончили. Ребенок маленький, нужно постоянно его внимание. Ну и контролировать выполнение упражнений
Нашли офлайн занятия
Снідаю авокадо• 15 августа 2024
Моя дочка занималась и я знаю, что логопед палочкой прижимает ребенку язык в нужном месте и тд. Онлайн этого не сделать.
Забобонний фрукт
• 15 августа 2024
Ті, хто проти онлайн, яке бачите рішення для біженців, наприклад?
Сиреневенькая• 15 августа 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Марина из франика?
КоролеВешна• 15 августа 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Говорить она может что угодно. Моя знакомая,психолог, пишет, что у неё забито, а по факту пару часов в неделю
Забобонний фрукт
• 15 августа 2024
Ответ дляСиреневенькая
Марина из франика?
Ні, та дівчина із Запоріжжя. А що за Марина, відома?
Семенівни сусідка• 15 августа 2024
Мы в свое время нанимали логопеда дочке.
Она с нею перед зеркалом занималась, с набором металлических специальных инструментов , зажимала язык ними, проговаривали. Занятие проходило в несколько этапов. И занятия с дидактическим материалом, и лёжа , уже не помню всего, что там было. Но однозначно вживую
Сиреневенькая• 15 августа 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Шукати)))
КохайтесьЧорнобровi• 15 августа 2024
Залежить від дитини і проблеми.
Моя спочатку займалась офлайн, а потім вже онлайн
Тому для мене обидва формати можливі
Забобонний фрукт
• 15 августа 2024
Ответ дляСиреневенькая
Шукати)))
Було б це так легко) Але дякую, просто цікаво, який формат зазвичай обирають
Забобонний фрукт
• 15 августа 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Залежить від дитини і проблеми.
Тому для мене обидва формати можливі
З одним спеціалістом, чи офлайн з одним, а потім з іншим?
КохайтесьЧорнобровi• 15 августа 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
З тим самим
Забобонний фрукт
• 15 августа 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
До речі, про інструменти ці. Цікаво, як логопеди їх оброблюють і що роблять, коли в день декілька занять поспіль. Один набор недешевий, я дивилася. Тобто навряд чи у них 5 такіх наборів є.
Бавовнятий Пупс• 15 августа 2024
Водила детей к логопеду, не представляю, как можно сделать логопедический массаж или поставить звуки при помощи зонда онлайн.
Семенівни сусідка• 15 августа 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
У нашей был один набор. Мощный такой. Сделанный на заказ не в Украине .
Она их просто протирала спиртом, честно скажу.
Бесбардак• 15 августа 2024
Автор, Вы сама логопед я так понимаю)))
Онлайн, тем более с маленьким ребенком, где нужно показывать, контролировать и внимание ребенка - это вообще ни о чем.
Тетя должна быть живая.
Если Вы хотите кого то убедить что онлайн это вау, то первоклассники например даже учиться не могли онлайн. Для детей, родителей и учителей это был ад.
А то логопед.... где должны быть практические занятия.
Онлайн логопед - это как массаж онлайн или хирургиечское вмешательство онлайн.
Тетя должна быть живая.
Забобонний фрукт
• 15 августа 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ви ходили на дом до логопеда чи у кабінет у якийсь центр?
Забобонний фрукт
• 15 августа 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
А, зрозуміло. Цікаво)
Лирика физика• 15 августа 2024
Якщо постановкою звуків займатися - офлайн, якщо грамотою - можна і онлайн, чому би й ні. Якщо вже зовсім безвихідь і логопеда поруч нема, а звуки поставити потрібно, тоді онлайн, але мамі доведеться брати на себе частину роботи.
Забобонний фрукт
• 15 августа 2024
Ответ дляБесбардак
Автор, Вы сама логопед я так понимаю)))
Тетя должна быть живая.
Ні, я не логопед. Але чесно скажу - моя дитина займалася онлайн із логопедом і звук Р їй поставили. Та ще є певні проблеми із мовою, ось думаю, чи шукати офлайн, чи знову онлайн спробувати. Онлайн зручніше для мене, але ось читаю тут відповіді і думаю, може, погано розібралася в питанні і онлайн дісно не те
Зашла на 5минут• 15 августа 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
местные специалисты. ну какой онлайн маленькому ребенку? он еще не в состоянии понять что там за картинка такая, и что эту тетю надо слушать
Забобонний фрукт
• 15 августа 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Місцеві спеціалісти розмовляють на місцевій мові, яку дитина може погано розуміти. Але, можливо, все залежить від віку дитини і певної проблеми
Бесбардак• 15 августа 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Если это совсем маленький ребенок (до 7-8 лет) - онлайн это ни о чем. Результата ноль, только потерянное время и деньги.