Ананомчикус• 15 августа 2024
Как вам мои котлетки на обед ??
Результат:
вже голосів:
81 (75%)
Некрасив не аппетит
12 (11.11%)
Некрасив но аппетит
8 (7.41%)
Хочу ваши котлетки
7 (6.48%)
Красивые аппетитные
Лорка-хлорка• 15 августа 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Частина фаршу прилипла до сковороди і засохла. Тефтєльки обжарені не рівномірно. Котлети більше розміром і видовжені, а тефтєльки кругленьки, повненькі і маленькі, як у вас.
Що б я порадила : на іншій сковорідці пасерувати цибулю, моркву терту, перець болгарський, помідор або томат. Викласти на тєфтельки і долити до середини розміру тєфтелек води. Посолити, спеції і довести до кипіння. П´ять хвилин на малому вогні і все. Можна зелень додати Накрийте кришкою, нехай постоять. От тоді смакота буде , ще й овочевою підливкою.
Кто какие умеет тот такие и лепит,у меня всегда по разному
Лорка-хлорка• 15 августа 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Це курячий фарш? Засушили Ви їх. Котлета має бути така.
Кому вона має быти така???
Асталависта бэйби• 15 августа 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Кому вона має быти така???
Можете взагалі не смажити, сирий фарш поїсти.
Лорка-хлорка• 15 августа 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Ваші і то кращі.
Дякую,бувають і ще кращі,цей раз якість недуже, але були смачні, чоловік топтав огого.
Лорка-хлорка• 15 августа 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
При чому тут це, смажити не смажить
Ёшки_Матрёшки• 16 августа 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Звісно, я без осуду. Багато залежить від фаршу. Якщо свинина, то тільки жиром стікають. Я більше яловичини додаю, тоді котлети тримають форму . І сковорідку, щоб не приставало м´ясо обов´язково.