Сиджу тихенько• 15 августа 2024

Де провести час в аеропорту Шопена?

Виселення з готелю до 11, виліт о 21:00, планую з готелю зразу в аеропорт бо гуляти сильно бажання не маю, де там можна провести пів дня?
IQ 80• 15 августа 2024
Можна де завгодно просто валятись)

Кудряшка Сью• 15 августа 2024
там нечего делать вообще
в городе тусуйтесь
автор Сиджу тихенько • 15 августа 2024
Ответ дляIQ 80
Можна де завгодно просто валятись)
А посидіти прям ніде? Хоч лавочка якась?😀
Залізна пані• 15 августа 2024
Сильно заранее там нечего делать
IQ 80• 15 августа 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Якщо чесно, то це не Варшава, просто згадалось, що я таке бачила і сфоткала) і ця дівчинка була вже остання, таких тіл там валялось не мало)) можна розглядати, як варіант на крайній випадок)
Залізна пані• 15 августа 2024
Автор, вот блогер обзор делала. Он правда пятилетний, но там не сильно что изменилось.

Вас ожидает только то, что первые пару минут. Пока ваш рейс не появится на табло

жижифреймут• 15 августа 2024
Я люблю на підвіконні валятись в зоні, де посадка на літак, там величезне вікно, на літаки дивитись, каву пити читати.
Залатавая• 15 августа 2024
Нема там чого робити півдня.
Якщо готель не на іншому боку Вісли, краще залишити речі там та й пройтись
автор Сиджу тихенько • 15 августа 2024
Ответ дляЗалатавая
Нема там чого робити півдня.
Готель в самому центрі Варшави, а так можна? Після виселення залишати?

Залатавая• 15 августа 2024
Можна. Біля рецепції скоріше за все є камера схову. Запитайте заздалегідь
автор Сиджу тихенько • 15 августа 2024
Ответ дляЗалатавая
Так така функція є на сайті вказано, дякую так і зроблю. А не знаєте таксі викликати в аеропорт без проблем?
Залатавая• 15 августа 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Uber. Але у вас напевно час пік буде, якщо виліт у 21-00 та плануєте приїхати за 2,5 години.
Коли був ранковий виліт, я біля аеропорту бронювала готель, щоб зберегти собі нервову систему
автор Сиджу тихенько • 15 августа 2024
Ответ дляЗалатавая
Дякую)