Пишу_граммотно!• 15 августа 2024
Родители скрывали от меня мой диагноз
Что делать дальше то,больной я себя не представляю,а болезнь со временем превратит меня в инвалида
Сумчатая кошка• 16 августа 2024
Ответ дляMs. Доброта
Извините, конечно, но именно вы вызываете неприятные чувства.
Мне жаль не вас. Хоть больны именно вы.
Жаль вашу мать, жаль вашего мужа.
А вы всеми пользовались.
Жалеете, что не смогли пользоваться ещё больше?
Мне жаль не вас. Хоть больны именно вы.
Жаль вашу мать, жаль вашего мужа.
А вы всеми пользовались.
Аналогічно
Сумчатая кошка• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Лучше под мостом с бомжами
Зараз хтось забороняє?
Пліснявілий сир• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Нет,гуляла бы,веселилась,но точно не тратила время на ненужное
Ні, не фіга. Висока вірогідність того, що звинувачували б батьків за те, що ось така ви народились. Бо ви і зараз крайніх шукаєте. Така ви просто є.
Пліснявілий сир• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Виноваты,моя мамаша видела ту наследственность
А, ну те, що я і казала. Все вони правильно зробили. Ви, з вашим характером, знаючи про свій діагноз в підлітковому віці, взагалі б з катушек злетіли. Я не засуджую якщо що, просто роблю висновок з ваших слів.
Весела моль• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Но я бы нагулялась вдоволь
Гуляли бы за чей счёт?
Всех в сад• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Хотела бы сразу это знать.и вместо учеб и работы прожила бы по другому
Ви ж тільки що писали, що за рахунок чоловіків жили. І тут же про роботу неодноразово пишете. Щось не сходиться
Наверняка• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Честно?не вылазила б с дискотек,кабаков,поездок,подалась бы в эскорт...а не терпела ненависного мужчину,так как ’типа семья’нужна
Что-то не очень понимаю, что вам мешало это делать не зная о диагнозе? Или тусить по кабакам и быть в экскорте можно только зная что скоро умрёшь?
Мочалкин блюз• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Зачем я училась тогда?что то покупала,планировала?если мне в гроб собираться
Мы все умрем. Но мы все учимся,покупаем,планируем.кто-то раньше, кто-то позже.
Мир Мир Мир!• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
А видеть рожу своей мамаши я вообще не могу
нічого, скоро зможете, коли догляд буде потрібен
Мир Мир Мир!• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Я?ну как вам сказать,знала что в семье есть,но..дрожь в руках легкая,списала на усталость,пошатнулась .ну устала...мать отвела к неврологам,мне сказали типа невроз,но поразило,не выписали ничего..потом совсем разобрало,и уже поняла
в 27 років ви не в змозі були самі піти до лікаря?
Мир Мир Мир!• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Лучше под мостом с бомжами
кидайте чоловіка і пересиляйтесь, якщо краще
Шкідлива молекула• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
У вас есть дети?
Шкідлива молекула• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Мать меня еще подбивала ребенка родить..был бы еще один обреченный калека
Ну ваши же родители здоровы? Как они могли знать что выродитесь больной?
Ленивица-красавица• 16 августа 2024
Генетична зумовленість - не означає, що точно буде хвороба. Батьки сподівалися на краше. Але у рідних був цей діагноз, тому вони в курсі, що це.
А якби вони з дитинства ставилися до вас як до хворої, ви нвсому не вчилися, а хвороба так і не проявилася, які були б претензії?
Ленивица-красавица• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Лучше под мостом с бомжами
Ну, це і зараз можете встигнути. Гоу
дожену і ощасливлю• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Якби ви знали правду - це не оберегло би вас від Совєтчіці, ви ж би все одно тут зареєструвалися б і строчили свої теми...
Киця-бриця• 16 августа 2024
Ответ дляКатруся 777
Медицина не стоїть на місці. Поки почнуться серйозні симптоми, можливо вже щось придумають. Не хороніть себе завчасно, продовжуйте жити як жили)) в мене подруга з аутоімунним серйозним захворюванням, з дитинства. І слава Богу, ходить, живе, приймає ліки, народила дитину. Але всі дивуються як так вона до цих пір тримається, багато кого вже в живих немає з її хворобою. А вона молодець, каже якби на все звертала увагу, то вже б її не було, а так живе звичайним життям)) ви ж не знаєте, чи проявиться точно ця хвороба у вас, і коли проявиться. Не накручуйте себе передчасно!
У меня так знакомая девочка тоже ,с аутоимункой .Хоронила уже себя ,развелась с мужем который пил ,познакомилась и вышла второй раз замуж ,родила ребенка.Принимает что-то ,но живёт и радуется жизни.
Киця-бриця• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Заведите козу или корову.
Киця-бриця• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Они у меня все украли..вначале зная,что такое может быть родили меня;потом и молодые годы учебами своими отобрали
Дура блин.
Сунуся в чужі справи• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
в 27 більша кількість здорових ще , навіть, не збирається заміж. Хто вас туди гнав?
Море Щастя• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
А за чий рахунок Ви б гуляли?
Живіть, працюйте зараз, відкладайте гроші. Вам вони в майбутньому знадобляться.
koluchka866• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Да нет,не прощу,по максиму хочется им ее испортить,ножом искромсала бы их,но посадят....
Цікава життева позиція: хочу бути Шлюхою а батьків ножем кромсати...
Психіатрія. Просіть бога, щоб швидше прибрав дефективну модель людини.
Море Щастя• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Есть(((у вас хоть есть шанс жить
Автор, Ви у психіатра були? У Вас явні психіатричні проблеми.
Мамаша в бигудях• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Ви вже створювали тему. Не будьте така зла. Вас батьки жаліли і ви балувана дуже. Уявляю які ви їм коні викидуєте..
Їм не легше. Ви їх зовсім не любите? Невже неможна в колі сім´ї кайфувати, бути корисною в чомусь.
Чому для вас цінність в гульках, а не в побуті, книгах?
В мене знайома виміщала всю злість на батьках, вони були винні у всьому, довела тою злістю себе до могили . Додкоряла, докоряла поки не почала втрачати вагу. Батьки хороші, діти наглі.
Будьте добріші, в вас аж клекоче егоїзм. Неможна так
Гага Газу• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
И какой смысл?типа мне сейчас легче?
ну хоть до этого времени вам было легче от незнания
Вообще не факт• 16 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
А ось тут Ви не праві.
Звісно, знати правду важливо.
Але навіть якщо жити залишиться 1 день, то краще провести його собі в радість, а не зразу в гроб лягати.
Звісно, знати правду важливо.