Вподобайден• 15 августа 2024
Далекобійники і оновлення даних
Добрий вечір, у кого чоловіки їздять закордон далекобійниками по шляху і не оновили вчасно дані. Якщо зараз це зробити, випустять на кордоні? Може хтось так робив?
Вподобайден
• 15 августа 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Ну поки що по шляху без проблем випускають
а якщо не оновили дані? або якщо їх зараз оновити, щоб працювати їздити, випустять?
Птица секретарь• 15 августа 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Обновлять надо было дальнобойщикам
Птица секретарь• 15 августа 2024
Ответ дляВподобайден
Проблемы могут быть при выезде или при въезде
...DaRik...• 16 августа 2024
Можна і я запитаю. Сину 18 років виповнилося 2 тижні тому. Коли йому потрібно оновити дані? Скільки дається часу? Він за кордоном
Лупаю цю скелю• 16 августа 2024
Ответ для...DaRik...
Нащо вам оновлювати, світитись. Він за кордоном, все. Нехай буде непомітний. Засвітить, будете штрафи платити.
Ми теж за кордоном, що дасть воно конкретно дитині? Йому ж всеодно дорога закрита додому