Живчик-счастливчик• 16 августа 2024

Люди які знімають житло від 600-1000$. Ким ви працюєте?

Що ви робите у цьому житті, щоб просто на оренду віддати 20.000-40.000 грн. Що це за дохід?
Бачу у Києві купа таких об´яв, 500-600,900,1000 і вище здають, не хороми і нічого такого лакшері, але ціни такі
Болтушка Му• 16 августа 2024
На заводе с мужем работали

Болтушка Му• 16 августа 2024
Ответ дляДуша компанії
Яка претензія? Робіть що хочете, просто розповідати що у вас війна і ви думаєте наперед, ну клас, у мене теж війна і ми купили, і що, це не робить нікого з нас розумніше за іншого
Ну вообще то покупать жильё в стране где бомбят это таки не умно)
Бува і таке• 16 августа 2024
АйТи
Кукусики• 16 августа 2024
Ответ дляДуша компанії
А мои не хотят покупать. Хотя перед войной планировали. Сейчас довольны, что не успели купить.
автор Живчик-счастливчик • 16 августа 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Мы арендуем дом за 1800 дол.
Приехали на 2 месяца, пожили месяц, понравилось, купили участок и строим свой дом
Я не работаю, муж зарабатывает
муж больше 5000 зарабатывает? в какой сфере работает?
СкрипяСердцем• 16 августа 2024
Конечно, больше
Бизнес
В кого тако було• 16 августа 2024
Ответ дляСливочная пенка
Агро
Сестра
Душа компанії• 16 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
Не розумно відкладати життя на потім)
Болтушка Му• 16 августа 2024
Ответ дляДуша компанії
Не розумно відкладати життя на потім)
При чем тут откладывать жизнь? Это может оказаться пустой тратой, но если вам не жалко столько денег, то ок.