Слоник-тоник• 16 августа 2024

Що для вас доглянутість?

Покажіть приклади або розкажіть, як стати такою, щоб на тебе звертали увагу
СамавиховуюКота• 16 августа 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
вы не видели - несколько пальцев переплетены у нее и в разные стороны а несколько в виде тряпочек как после молотка для отбивания мяса и это все в открытых босоножках
Может ей кирпич на ноги упал Так что ей теперь всю жизнь ходить в закрытой обуви)

автор Слоник-тоник • 16 августа 2024
Ответ дляМеня много
Для мене доглянута жінка це:
1. Охайний одяг по розміру, в певному стилі, який не кидається в очі
2. Чисте та не розтоптане взуття
3. Чисте волосся, вчасно зафарбована сивина, волосся здорове, з акуратною укладкою.
4. Чиста сяюча шкіра, макіяж не кричущий, але присутній, ніяких накачаних губ та нарощених вій. Це фу для мене.
5. Зуби.
6. Тіло без зайвої ваги, підтягнуте.
7. Манікюр та педикюр не яскравий лак на нігтях.
8. Прикраси в помірній кількості та невеликих розмірів. Персні не більше ніж один на руках.

І все це працює тільки в комплексі. Коли чогось бракує вигляд уже не той.
Дякую за розгорнуту відповідь 🙏🏻
Like-995b• 16 августа 2024
Ответ дляМеня много
Для мене доглянута жінка це:
2. Чисте та не розтоптане взуття
5. Зуби.
6. Тіло без зайвої ваги, підтягнуте.

А чем вам яркий лак не угодил? )
Анонім Завгосп• 16 августа 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
многие ходят и ничего, дома в открытой можно
Меня много• 16 августа 2024
Ответ дляLike-995b
А чем вам яркий лак не угодил? )
Яскравий лак здешевлює образ.
автор Слоник-тоник • 16 августа 2024
Ответ дляМеня много
Яскравий лак здешевлює образ.
А якщо червоний?
СамавиховуюКота• 16 августа 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Может она не может подобрать закрытую в связи с травмой. Кстати у меня соседка по двору в возрасте, она даже зимой ходит в одних и тех же шлепанцах на танкетке, у нее огромные шишки косточки
Like-995b• 16 августа 2024
Ответ дляМеня много
Яскравий лак здешевлює образ.
По моим скромным наблюдениям классический красный нравится 99% мужчин)
Меня много• 16 августа 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А якщо червоний?
Не на кожній формі нігтів червоний лак виглядає гарно. В 20-30% він пасує жінкам.

СамавиховуюКота• 16 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Начнём с того, что не всем мужчинам нравится цветной маникюр или накрашенные ногти в принципе
Так что явно не 99
Меня много• 16 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Тут питання не в тому що подобається чоловікам. А яку жінку Ви вважаєте доглянутою.
Like-995b• 16 августа 2024
Ответ дляМеня много
Так женщины стараются быть ухоженными именно для мужчин )
Like-995b• 16 августа 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Так что явно не 99
На наблюдала такого)
Меня много• 16 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Ні. Доглянуті жінки (саме доглянуті) це роблять для себе коханої.
Якщо вона подобається собі то сподобається і чоловіку який саме її цікавить.
Меня много• 16 августа 2024
Ответ дляLike-995b
І чоловік не бачить щось окремо, він бачить весь образ, а там вже йому це подобається або не подобається.
Чумацький Шлях• 16 августа 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Доглянута жінка не тільки молода.З віком часті банальні деф артрози.Цього ж не уникнути.
Like-995b• 16 августа 2024
Ответ дляМеня много
А. Ну тогда пофиг на все) Себе можно нравится с седыми волосами и небритыми ногами
Like-995b• 16 августа 2024
Ответ дляМеня много
Я вам так скажу , если женщина нравится, ее неидеальность заметна только ей
Меня много• 16 августа 2024
Ответ дляLike-995b
якщо сама собі подобається не значить що доглянута. Питання в доглянутості.
Може собі подобатись в будь якому вигляді, хоч бомжачкою.

Like-995b• 16 августа 2024
Ответ дляМеня много
Так а зачем эти выпрыгивания из трусов? Чтобы что ?
Меня много• 16 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Знову Ви про подобається чи не подобається. Питання про доглянутість.
Доглянуті жінки подобаються всім. Як жінкам так і чоловікам.
Меня много• 16 августа 2024
Ответ дляLike-995b
А хто говорить про вистрибування з трусів?
Хіба бути доглянутою це про це?
Like-995b• 16 августа 2024
Ответ дляМеня много
Мне нет никакого дела до чужих женщин в плане ухоженности) я вижу характер и харизму , и тогда человек интересен
Like-995b• 16 августа 2024
Ответ дляМеня много
Хіба бути доглянутою це про це?
Ну для людей стараетесь )
Меня много• 16 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Характер Ви не можете бачити. Ви можете пізнати його через спілкування. А бачите Ви саме чи доглянута жінка чи ні. На це звертаєте увагу в першу чергу.
Меня много• 16 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Ну для людей стараетесь )
Ні, я стараюсь тільки для себе. Від того який вигляд я маю залежить моє відчуття себе, мій настрій.
Like-995b• 16 августа 2024
Ответ дляМеня много
Я вообще не смотрю на незнакомых, всегда на своей волне . Но если пересекаюсь в общении или работе- кайфую от личностей , а не от их вида
Меня много• 16 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Тут питання не про те хто від чого кайфує. А що вважати доглянутістю.
Кайфувати в спілкуванні можна і від людини бомжуватого вигляду, якщо в ним є про що поговорити.
Мама Чели• 16 августа 2024
Повна відсутність тюнінгу і акуратність.
Почемучечка• 16 августа 2024
Ответ дляДА да да
Чиста шкіра, нігті, волосся, чистий одяг та взуття
Якщо у мене акне, то я недоглянута виходить?