пу_пугренчик• 17 августа 2024
Яка відповідальність якщо не йти по повістці
Родич живе в селі. Прийшли і віддали повістку дитині підлітку, вдома дорослих нікого не було.
Якщо він не піде, то яка відповідальність зараз?
В повістці написано явитись з документами та довідкою від сімейного.
В резерві дані оновлював.
Пес Патрон• 17 августа 2024
Ответ дляДиректриссимо
Они и в бусы не имеют право пихать.
Если увидят во дворе,то через забор перевезут и ничего им не сделаешь
Жаль у нас нет права застрелить того, кто залез на твою территорию, как в США
пу_пугренчик
• 17 августа 2024
Ответ дляhrushyk
Зайти в двір чи дім вони всеодно можуть лише за рішенням суду,ніхто того рішення робити не буде,бо в нас сотні тисяч таких ,що не прийшли по повістці
Просто лишній раз не відсвічувати
Дякую
пу_пугренчик
• 17 августа 2024
Дівчата, всім дякую за відповіді.
Ми його вмовляємо не йти, але він каже, що ховатись не буде, піде до військомату. Матері ще не казала, що прийшла повістка.