пу_пугренчик• 17 августа 2024

Яка відповідальність якщо не йти по повістці

Родич живе в селі. Прийшли і віддали повістку дитині підлітку, вдома дорослих нікого не було.
Якщо він не піде, то яка відповідальність зараз?
В повістці написано явитись з документами та довідкою від сімейного.
В резерві дані оновлював.
Кукусикиииииии• 17 августа 2024
Растрел

Дюйм оф о4ка• 17 августа 2024
штраф
Борець за гаманець• 17 августа 2024
Вообще-то странно такие вещи подростку отдавать. Он мог и потерять, и забыть, и нарочно выбросить.
жар-птица Нюра• 17 августа 2024
Давайте відштовхуватись від того, що буде, якщо він піде. Чи є серйозні обмеження щодо здоров´я? Чи перебуває на обліку у психіатра? Батьки-нваліди чи, скажімо, інвалідність у дружини? У кожному конкретному випадку своє рішення, універсального немає.
Директриссимо• 17 августа 2024
Ответ дляБорець за гаманець
А оставлять такие вещи в почтовом ящике или в двери норм?
жар-птица Нюра• 17 августа 2024
Ответ дляДиректриссимо
Вважається врученою у будь-якому випадку, зараз так.
Люблю пиво• 17 августа 2024
Муж сестры получил повестку. Данные он не обновлял. Ничего не делает, никуда не пошел и пока ничего не случилось. Но к штрафу они готовы. А что там дальше будет, остается проверить на опыте
жар-птица Нюра• 17 августа 2024
Авторка створила тему і вийшла. Мабуть, наші відповіді їй дуже цікаві.
Люблю пиво• 17 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Так дельных ответов здесь и нет. Особенно про расстрел ) человек наверное читает и офигевает

автор пу_пугренчик • 17 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Якщо піде, то поїде в учебку. Проблеми зі здоров´ям є, але судячи з того, яких калік позабирали в мене на роботі, то він буде здоровим як бик для влк.
автор пу_пугренчик • 17 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Авторка може по справах відійшла, нє, такий варіант в вашу голову не прийшов?
автор пу_пугренчик • 17 августа 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Дякую, я теж наполягаю, щоб він нікуди не йшов.
Natal_ka91• 17 августа 2024
Штраф.
В іншому випадку велика вірогідність одразу і поїхати
Люблю пиво• 17 августа 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Пойти на войну он всегда успеет
Директриссимо• 17 августа 2024
Ваш родственник должен ответить себе на вопрос готов ли он служить.
Если нет,то пусть не идёт, что бы не было за это - после войны оспорите в суде
Любимка-анонимка• 17 августа 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Що означає з довідкою від сімейного?
hrushyk• 17 августа 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Автор,не йти однозначно
Піде - мобілізують 100 %
автор пу_пугренчик • 17 августа 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Що означає з довідкою від сімейного?
Я повістки не бачила, це мені його дружина подзвонила і сказала, що там написано - при собі мати документи, військовий та форма від сіменного лікаря. Вона казала номер цієї форми, але я не запам´ятала.
автор пу_пугренчик • 17 августа 2024
Ответ дляhrushyk
Автор,не йти однозначно
Піде - мобілізують 100 %
Дякую, я теж такої думки. Це мій брат, йому 53 роки.

автор пу_пугренчик • 17 августа 2024
Ответ дляДиректриссимо
Дякую
жар-птица Нюра• 17 августа 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Цей варіант абсолютно неприйнятний, ми відклали всі свої насущні справи, влаштували брейн-штурм і намагаємося вам допомогти, вирішити ваше непросте питання. У вас знайомі лікарі є?
жар-птица Нюра• 17 августа 2024
Ответ дляhrushyk
Автор,не йти однозначно
Піде - мобілізують 100 %
Сидіти на п´ятій точці теж не варіант, його місце проживання відомо, не відчепяться. Потрібно або в лікарню лягти, або змінити локацію
автор пу_пугренчик • 17 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Ні, немає нікого знайомого.
hrushyk• 17 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Зайти в двір чи дім вони всеодно можуть лише за рішенням суду,ніхто того рішення робити не буде,бо в нас сотні тисяч таких ,що не прийшли по повістці
Просто лишній раз не відсвічувати
Директриссимо• 17 августа 2024
Ответ дляhrushyk
Просто лишній раз не відсвічувати
Они и в бусы не имеют право пихать.
Если увидят во дворе,то через забор перевезут и ничего им не сделаешь
жар-птица Нюра• 17 августа 2024
Ответ дляhrushyk
Просто лишній раз не відсвічувати
Його портрет передадуть тим, хто займається виловом ухилянтів та СЗЧ. Або сидіти вдома безвилазно, або змінити локацію. Сподіваюся, є до когось переїхати в інше місто. Найкраще починати одночасно косити по здоров´ю.
ХвостПистолетом• 17 августа 2024
Штраф і потім повторно пришлють повістку
Я только за!• 17 августа 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Не піде , буде штраф та ще одна повістка, потім знову штраф і т.д.
Ну це в теорії, як на практиці то ви нам розповісте
Домовенок Кузя• 17 августа 2024
Никакой. Штраф может быть,но его можно обжаловать в суде
Пес Патрон• 17 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Если есть отметка (почты, подпись личная). В этом случае не считается принятой