Вапщета• 17 августа 2024
Є-оселя. Завищенння оціночної вартості квартири.
Хто стикався з оформленням по цій програмі кредитування, рієлтор пропонує підняти оціночну вартість квартири, щоб нібито перекрити можливе зростання долару до фінансування.
Це ж фігня якась? Тоді ж відповідно збільшаться і всі податки?
Первая ласточка инфляции• 17 августа 2024
Ваш риэлтор ждёт рост курса доллара в ближайшее время? На сколько?
Сунуся в чужі справи• 17 августа 2024
В будь-якому разі на момент угоди (це плюс-мінус за місяць буде) курс може ’плавати’. І зіграти як у плюс вам, так і в мінус. Ідея так собі, з урахуванням, що є податки + страхування суми, яке ви платитимете відсотково від наданого кредиту.
Вапщета
• 17 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
А якщо ні, то що ви робитиме? Все одно курите дорожче?
Так, різницю, якщо курс виросте, компенсуємо продавцю готівкою.
Вапщета
• 17 августа 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Теж про це думаю.
Пупуговка• 17 августа 2024
Ответ дляВапщета
Не кожен продавець вірить в таке на словах. Бо в суд вже не звернешся. Яка сума в грн прописана в договорі, така прийшла на рахунок. А то що 2млн гривень наприклад вже не 50тис доларів як хотів продавець нікого не хвилює. От ріелтор і хоче підстрахувати продавця.
Молчавочка• 17 августа 2024
Не Єоселя, але схоже. Купляли по програмі ДМЖ під 3% від німецького фонду. Теж оплата в гривні. Робили додаткову угоду, брали трохи завищений курс долара, і в доп угоді прописували, що якщо курс на момент основної угоди нижче, то продавець компенсує нам різницю готівкою.
Вапщета
• 17 августа 2024
Ответ дляМолчавочка
Так, такий варіант теж пропонують.
Молчавочка• 17 августа 2024
Ответ дляВапщета
Так, такий варіант теж пропонують.
Думайте, рахуйте, що вам краще.
А Єоселя вже відновили фінансування? Знаю, що зовсім туго йде ця програма
Вапщета
• 17 августа 2024
Ответ дляМолчавочка
Думайте, рахуйте, що вам краще.
Так, на зовсім нове житло в принципі нормально йде ( до 3 років).
На вторичку казали в банку що не дуже, дуже велика черга.