Бжоли-бандерівці• 17 августа 2024

Сезон баклажан

Цена сказочная! Девочки, хелп, как их заготовить?
Какие есть рецепты вкусные очень на консервацию? или может просто приготовить? заморозить? Желательно плюс/минус диетические))))
Нуждаюсь в вашем совете!!!
Не танцую- но пою• 17 августа 2024
Баклажаны- это не диетическое блюдо, даже если их просто запечь

ЧукИГеки• 17 августа 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Почему?)
Хома з пастою• 17 августа 2024
Вкусная острая закуска

2 крупных баклажана порезать крупным кубиком, посолить, оставить на 10 минут, отжать и обжарить на подсолнечном масле.
Пока обжариваются, сделать заливку, перекрутив на мясорубке или измельчителе 5 красных сладких перчин, 1 головку чеснока и 1 горький перец. Добавить 1 ст.ложку соли, 5 ст.ложек сахара, 3 ст.ложки масла, 3 ст.ложки уксуса.
Добавить заливку к баклажанам и протушить 15 минут.

Если консервировать, то разложить в баночки и простерилизовать 10 минут.
Не танцую- но пою• 17 августа 2024
Ответ дляЧукИГеки
Почему?)
Потому,что они содержат соланин , который может вызвать обострение проблем к тех, кто нуждается в диете
Коленная ложечка• 17 августа 2024
Запечіть цілими, потім внутрянку порубали ножем з часником, кропом, оливковою олією. Також можна цю масу морозити, а потім вже додавати спеції і масло, перед вживанням. Ще я язичками на пергаменті запікаю і стопками в фользі в заморозку, взимку роблю рулетики з сиром та часником.
дожену і ощасливлю• 17 августа 2024
Баклажани не можуть бути дієтичними. Це важкий продукт сам по собі
Хропочка з гривкою• 17 августа 2024
Печіть, знімайте шкірку, морозьте - взимку поллєте пахучою олією, додасте часничку і проковтнете разом з язиком)
Смажте смужками і морозьте - взимку зробите рулетики
Закрийте баклажани в аджиці, там возні мінімум.
Можна ікру зробити на зиму, але там вже прийдеться погратися. Ще у відрах люди квасять на зиму, фарширують. Сирими не морозьте - не сподобаються.
Ціна дійсно супер, не розумію, чому такі дешеві

КохайтесьЧорнобровi• 17 августа 2024
Есть у меня рецепт, на зиму.
3 раза идеально, съедали, в 4 что то пошло не так. 3 года стоят.
Очень зависит от исходника
Аноним_• 17 августа 2024
Ответ дляХома з пастою
Вкусная острая закуска

Я так роблю, смакота.
ПуГоФФка• 17 августа 2024
Дуже хочу баклажани в аджиці, як у Верес.
Може в когось є рецепт ?
Поділіться, будь ласка !!!!

А то щось з ютуба взяла, якесь дуже прісне вийшло.
Аноним_• 17 августа 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Яка ціна ?
Этожзвяздаяегообожаю• 17 августа 2024
Ответ дляХома з пастою
Вкусная острая закуска

Это огонёк?
Хропочка з гривкою• 17 августа 2024
Ответ дляАноним_
Яка ціна ?
Сьогодні 19.90 у Форі, а так всюди 22-25 - то це хіба ціна за такий продукт? Он кабачки і ті під 40грн, коли таке було, щоб баклажан дешевше кабачка? В житті такого не було, кабачкт - то бур´ян взагалі
Аноним_• 17 августа 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Я в АТБ по 20 взяла, думала, що ще дешевше є.
Аноним_• 17 августа 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Я кабачки по 14 грн брала, десь місяць тому. Накрутила мариновані.
Хропочка з гривкою• 17 августа 2024
Ответ дляАноним_
В кінці робочого дня на базарі, може, ще й дешевше, завтра перевірю)
Хропочка з гривкою• 17 августа 2024
Ответ дляАноним_
В нас не було такої ціни, купила три кабачки на оладки, заважили 41 грн
TaFo• 17 августа 2024
мы всегда закрывали икру, соте и лапти. а, еще десятку. мне все вкусно
PORKA• 17 августа 2024
Ответ дляКоленная ложечка
класна ідея з заморозкою язичків👍

Коленная ложечка• 19 августа 2024
Ответ дляPORKA
класна ідея з заморозкою язичків👍
Так, це точно) Взимку просто виймаю цю стосу язичків, вони швидко розморозились, я в цей час зробила начинку і прям з цієї пірамідки одразу катаю рулетки, кладучи по ложці начинки. Дуже швидко і смачно)