Уси Пуси• 17 августа 2024
Чоловік з сз збрехав про зріст.
В анкеті 186, наживо виявилося, що навіть трохи менше за мене. А у мене всього 170. Неприємно, але зробила вигляд, що все ок і продовжила побачення. Як би Ви реагували?
Сливочная пенка• 17 августа 2024
Ну, если б он был реально ниже меня или моего роста, то наверное, нафиг.
Без QR коду• 17 августа 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
сбрешите в след раз за сиськи - отомстите
Где вы видели даму на свидании да без пуш-ап?
Анонім-ка• 17 августа 2024
Ответ дляБез QR коду
Спросила бы что случилось , что он так усох?
Отріцатєльно подрос
Уси Пуси
• 17 августа 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Та я взагалі тепер сз не хочу. Це далеко не перший раз таке. Сьогодні просто терпець урвався, що створила тему.
Лівий Локіть• 17 августа 2024
Ответ дляБез QR коду
Я всегда без
у меня итак 4ый размер. Могу только иногда утягивающий лифчик надеть
Ондатрова шуба• 17 августа 2024
Ответ дляУси Пуси
Это он измерил в прыжке
Лівий Локіть• 17 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Может просто цифры перепутал 168 и 186, волновался.
интайм_не_предлагать• 17 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
так на 168 мало кто ведется а 186 - это уже хоть что-то
Уси Пуси
• 17 августа 2024
Ответ дляСорока-ворона
Вы без каблуков были?
Так. Тому легко було порівняти.
Без QR коду• 17 августа 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Я всегда без
Вот, все врут
Сливочная пенка• 17 августа 2024
Ответ дляУси Пуси
К сожалению, в той куча навоза надо покапаться, чтоб что-то найти толковое. Не сдавайтесь.
Барвіночка• 17 августа 2024
Посиділа би трохи, поспілкувалась, може він нічого такий. У мене пунктик щодо зросту, але намагаюсь його позбавитись.
Неприємна брехня так, але можу зрозуміти чому він це робить. Я сама двох дітей не офішую, та і не брешу, що їх нема
Пік Антна• 17 августа 2024
Поскорее закончила свидание, попрощалась и больше с ним не встречалась. У меня было такое, ниже меня, ещё и очень полный, тоже см 15 себе прибавил в росте.
Ондатрова шуба• 17 августа 2024
Ответ дляПік Антна
Одни брехуны)
интайм_не_предлагать• 17 августа 2024
Ответ дляПік Антна
и отнял в весе
Сорока-ворона• 17 августа 2024
Лучше бы вообще рост не писал, ну или немножко добавил или округлил.
Уси Пуси
• 17 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Я з ним себе якось відчуваю не дуже комфортно. Справа не у зрості. Є у мене знайомий нижче мене, але такий мужик , що це не відчувається. А тут якось не те..
интайм_не_предлагать• 17 августа 2024
Ответ дляСорока-ворона
так может он и не знает своего роста? так просто - предположение
Барвіночка• 17 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
нашо 186см дилда
186, то не дилда, а нормальний зріст, особливо, для жінок від 170 см
Уси Пуси
• 17 августа 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Підозрюю , що все він прекрасно знає. То у них фішка така. Це я ще не розповіла про тих, хто набрехали про вік..
Кондуктор автобуса• 17 августа 2024
Ответ дляБез QR коду
Вы точно знаете, что такое пуш-ап? Не все такое носят.