Гл. Амурная• 18 августа 2024

Масло для нігтів BAEHR хто користувався? Пустота по бокам нігтя

Шукаю реальні вігуки про масло для нігтів Ваehr.
Маю проблему в вигляді відслойки нігтя по бокам, вже пів року, пустота тільки збільшується, була травма, не думаю, що це грибок. Чи ватро купувати? Вам допомогло?
Чумачечая Весна• 18 августа 2024
Мені найкраще допомагає зі складними нігтями просто масло чайного дерева. Масло baehr теж є
Админко• 18 августа 2024
Попробуйте.Я пользовалась,у меня был онихолизис,за месяцев 4-5 ногти уже точно обновились,а у вас как-то долго.Маслом чайного дерева тоже пользовалась,но мне оно сушило кожу
автор Гл. Амурная • 18 августа 2024
Ответ дляАдминко
В мене пустота по бокам, дуже складно повністю відрізати відслоївшийся ніготь, можливо тому, так довго не можу відростити? Маслом чайного дерева користуюся, але не регулярно.
У Вас була пустота на нігтях, Ви її зрізали? Як часто мастили маслом?
автор Гл. Амурная • 18 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Як часто ним мастити?
ПлакалаВАвто• 18 августа 2024
Я в процесі, теж після того, як зачепилася пальцем, трохи відійшов ніготь з боку вільного краю. Все зрізала обережно. Але окрім використання масла Baehr, ще роблю ванночки з морською сіллю з додаванням декількох крапель масла чайного дерева.
На жаль, на багатьох медицинських порталах та сайтах клінік пишуть, що ніготь вже ніколи не приросте(( але я не втрачаю надії((
ПлакалаВАвто• 18 августа 2024
Ответ дляГл. Амурная
Спробуйте запилити бафіком зверху, тільки обережно.
ПлакалаВАвто• 18 августа 2024
Ответ дляГл. Амурная
Як часто ним мастити?
Воно дійсно сильно сушить і доволі агресивне в чистому вигляді. Краще додавайте до ванночок із морською сіллю.
ЛісАпетная• 18 августа 2024
мені подолог сказала обробляти мікозен 77
MaryKa• 18 августа 2024
Ответ дляГл. Амурная
У меня онихолизис был на больших пальцах ног. Он не срастал, чем бы не мазала. То есть пустота все равно оставалась. Потом пустоты увеличились и я решила полностью зачистить свободный край. Да, было уродство, но! Я отрастила нормальные ногти. Только в процессе отращивания корректировала-как только видела, что есть свободный край, убирала до 0.
Обращеница• 18 августа 2024
Ответ дляГл. Амурная
Авторе, тема як про мене. Пустота, туда ще й пилюка забилася. Майстер сьогодні обрізала і порадила це масло
Чумачечая Весна• 18 августа 2024
Ответ дляГл. Амурная
Як часто ним мастити?
Я кожен день зараз користуюся. Один ніготь не приростав вже півроку. Як почала маслом користуватися, почав приростать. Запах в нього звісно дуже специфічний
Чумачечая Весна• 18 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Мені нічого не посушило
автор Гл. Амурная • 18 августа 2024
Ответ дляОбращеница
Ціна в нього не дешева, тому і питаю, хто користувався? Я якось не дуже довіряю фіто припаратам, там в складі одні «травки». Ви будете купувати, та користуватися з такою проблемою з нігтьом?
Обращеница• 18 августа 2024
Ответ дляГл. Амурная
Поки шукала баер, щнайшла ось цю олійку на маке ап, гарні відгуки
Ні, ща 600 точно не купуватиму
Обращеница• 18 августа 2024