Чумачечая_• Изменено 18 августа 2024
почему то слабость последние дни... магнитные бури?
как вы?
под вечер прям слабость накрывает, есть особо не хочется. главное шоб не не депрессия
НашлаПерепискуМужа• 18 августа 2024
У мене так ковід починався. І голова страшенно боліла днів 3.
НашлаПерепискуМужа• 18 августа 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я від вибухів прокинулась і перша мисля - хочу їсти
А я не лягала. Краще б я усе проспала🙁
Хвігура мічти• 18 августа 2024
Магнітна буря, спека, ретроградний меркурій, осетровий місяць, безсоння. Чутливим важко.
Чумачечая_
• 18 августа 2024
Ответ дляflekder
да, несколько дней назад был пик последствий солнечной бури 8 баллов, очень мощная; в новостях картинки были - два дня в красной зоне
а где смотреть расписание бурь
Аноним_1859• 18 августа 2024
В мене також ввечері, буває і в день, вже неділю десь або дві таке самопочуття.
НашлаПерепискуМужа• 18 августа 2024
Ответ дляКсения Ш.
Як зараз себе почуваєте?
Які ще симптоми були?
Спочатку був сам головний біль пару днів, потім страшна слабкість, ломка, і вже мабуть на 4 день сильно боліло горло, а температура 38 піднялася, вже як зрозуміла що вірус, і почала пити аміксин. І з температурою закладеність носа, нежить, але терпима. Кашель, дере в горлі. В усьому цьому найбільше бісила слабкість, наче в тумані все. А мені нажаль треба було працювати