40ка• 18 августа 2024

Шкільний предмет захисту України

Вчора питали, звідки я беру дивні новини про нові правила у школі.
На скріншотах видно.
Джерело те ж саме, тільки тут вже про якийсь новий предмет торочать
І щось він уже нагадує...
Ох, скільки дерев загине заради марної писанини
Хтось про цей предмет чув?
Результат:
вже голосів: 13
8 (61.54%) Так
3 (23.08%) Знову задовбуться всі..
2 (15.38%) Я дурні новини ігнорую
0 (0%) Ні
Star39• 18 августа 2024
Хоть бы спросили у детей, надо ли оно им. Может, они и не собираются ничего защищать
Juliana R• 18 августа 2024
Захист України у нас у школі вже два роки.
Розбирають /збирають зброю.
Вчать теоретично як виживати і т.п.
автор 40ка • 18 августа 2024
Ответ для Juliana R
Розбирають /збирають зброю.
Вчать теоретично як виживати і т.п.
І щось із пластунів і їх навичок теж роблять?
Я так в думала, що це вже ж було... (Кучма)
Вера• 18 августа 2024
Этот предмет по другому назывался, но был и раньше. Освобождали от уроков на две недели, у нас дети ходили в соседнюю школу.
Juliana R• 18 августа 2024
Ответ для40ка
Знаю тільки що навіть дівчата в захваті,як вчитель Їх вчить.
До речі контужений,пройшов ато і цю трохи...
max2013• 18 августа 2024
Предмету сто років в обід.
Спочатку Захист Вітчизни, потім Захист України.
З цього року нова програма просто
А також у громадах утворюються осередки для учнів 10-11 клас.
Як колись виробничі комбінати
tereska• 18 августа 2024
В 10 класі Оптими був цей предмет, не легкий, тести щоб пройти читали додаткові матеріали. Як на мене, то поданий він якось косо-криво та зовсім не цікаво.
max2013• 18 августа 2024
Ответ дляStar39
Наших дітей якщо запитати, то у розкладі залишиться три уроки😉
LyudaT• 18 августа 2024
Навіть в мої часи, а мені 45 років, були НВП та ДПЮ. В чому новина?
iirbis• 18 августа 2024
До війни це був Захист Вітчизни. Під час війни змінилася назва на Захист України. Предмет був давно. Просто цього року на нього зробили акцент.