А Я Самая Самая• 18 августа 2024
Позняки. Потрібен лікар вивести мозоль на нозі. Не можливо ходити
Але ж з мінімальним вирізанням
Безболісно
Бадабум• 18 августа 2024
Подруга вирізала, він знову потім з´явився. Я купила електричну пилку для педикюру, пиляю, і на ніч мажу карбодермом. Два мозолі вже поборола, лишився ще один, але він великий, потрібен час.
короткопамятна• 18 августа 2024
Кожвендеспансер метро левобережная, 178 / 177 / 599 / 535 маршрутка 108 автобус
Ну що ви, мамо!• 18 августа 2024
Солёный огурец на ночь под пищевую плёнку, сверху носок. Три ночи подряд и сами срежете.. я себе так делала, достала вместе с корнем, только дырочка осталась которая со временем затянулась.
Колишня муза• 18 августа 2024
Ответ дляHomom
Автор если это бородавка, то Дарсонваль корона вам в помощь.
Насадка от бородавок.
7 дней по 10 минут бить током и забудете за эту гадость навсегда.
Насадка от бородавок.
Ее же все равно надо будет вырезать?
Морожена_курка• 18 августа 2024
Ответ дляГуби з філером
пластирь - 2 дні і немає
Что за пластырь ?
Губи з філером• 18 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Что за пластырь ?
от мозолей, убирает на ура.
Anna-Elina• 18 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Что за пластырь ?
мозольний, тільки клеїти треба обережно, щоб протимозольна частина була суто на новоутворення. В мене після другого наклеєння витягнулась разом з пластирем
Диви яка я пава!• 18 августа 2024
Ответ дляБадабум
покажите пилку,пожалуйста