іронічна антитеза• 19 августа 2024

Подарунок хлопчику на пів року.

Дівчата, порадьте, будь ласка, що можна подарувати хлопчику на пів року(в період новорічних свят, я думаю в вересні щось замовити з зарубіжних сайтів, щоб до Різдва дійшло), точно не гроші і не сертифікат (родина зовсім не бідує) в районі 100 +-евро. Іграшки, одяг, що краще? Треба сентиментальний приємний подарунок, родина забезпечена, просто як комплімент малюку. Як іграшки, то які цікаві і доречні на цей вік? Дякую🤍
from Ukraine• 19 августа 2024
На день зачаття що дарували?
Додекаэдр• 19 августа 2024
Ответ дляfrom Ukraine
На день зачаття що дарували?
Скоріш за все подарунок на Миколая чи новий рік, навряд на пів року вирішили заморочитись
Мочалкин блюз• 19 августа 2024
Развивающие игрушки посмотрите. Ставьте фильтр от 6 м

Коврик

Можно красивый костюм для фото
Губи до вух• 19 августа 2024
Замовте, щоб пошили і вишили сорочечку
автор іронічна антитеза • 19 августа 2024
Ответ дляfrom Ukraine
На день зачаття що дарували?
Ви так хотіли пожартувати? У вас немає близких друзів, які люблять так само вашу дитину як і вас?
Є щось по темі сказати? Які іграшки цікаві дитині в пів року?
Ответ дляДодекаэдр
Це не дитині пів року, в період Різдва і нового року дитині пів року буде, ми йдемо в гості до друзів, хлопчику буде пів року і я йому також хочу зробити подарунок. Це близькі друзі. Своїх дітей немає, навіть не уявляю, що дітям цікаво в цьому віці. Гроші і сертифікат точно не варіант
Ответ дляМочалкин блюз

Коврик

Можно красивый костюм для фото
А які іграшки краще? Можете будь ласка назву чи фото скинути?

Я також дивилася светри аля фемелі лук для фотосесії. Але може там батькі самі, щось хочуть вибрати, може це не дуже доречно буде. Хоча, така думка була перша, як чесно
Госпожа_тамагочи• 19 августа 2024
И мне посоветуйте, пожалуйста, что подарить на 34.5 годика! Заранее спасибо!
Ответ дляГуби до вух
Замовте, щоб пошили і вишили сорочечку
Друзі іноземці,вишиванки дарувала їм ще 5 років тому на 1 річницю))) Дитині на пів року(бо швидко росте) таке дарувати думаю не дуже доречно
Мочалкин блюз• 19 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза

Зайдите на амазон или розетку и гляньте
Уже плохо помню.
Фишер прайс
Надо названия посмотреть. Только берите чтоб звук можно было отключить

Из одежды можно пижамку, носочки.
Но берите с запасом в размере. +1 или +2, если плотненький малыш
Мочалкин блюз• 19 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза

https://www.ivandamarya.com/blogs/blog/igrushki-ot...

Нуи вот как подсказка вам фото
Мочалкин блюз• 19 августа 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Радиокправляемый вертолет
Царевна в уггах• 19 августа 2024
Всі ці речі дуже подобаються.
Рекомендую🩷
Мочалкин блюз• 19 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза

https://rozetka.com.ua/ua/igrushki-dlya-malyshey/c...

Плейгро хорошие. Чико. Берите средние в цене. Не дешёвые
Царевна в уггах• 19 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза

Одежу не треба. Заможні люди самі знають, в яких речах їм ходити
Ответ дляМочалкин блюз
Зайдите на амазон или розетку и гляньте
Уже плохо помню.
Фишер прайс

Из одежды можно пижамку, носочки.
Дякую. Мені цікаво більш конкретно, по назві чи групі товарів, щоб мами з свого досвіду порадили, що саме цікаво чи корисно в цьому віці. Хай то і не дорого буде, але щоб дитині цікаво чи корисно було. І що не необхідне, а як приємний бонус
Ответ дляМочалкин блюз

Нуи вот как подсказка вам фото
Я вам вдячна, дякую, але все ж таки хочу конкретні приклади і товари, от типу мій син в цьому віці від цього в захваті був, ну щось таке😁
Царевна в уггах• 19 августа 2024
Ответ дляМочалкин блюз

Нуи вот как подсказка вам фото
О! Матрьохи в темі кидають рашиські сайти
Мочалкин блюз• 19 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Вот здесь не угадаешь. Как говориться, иногда коробка ребенку интереснее игрушки))
Ответ дляЦаревна в уггах
Всі ці речі дуже подобаються.
Рекомендую🩷
Боже, дякую вам величезне, я на схожого слоника з фото 3 дивилась якраз. В 6 місяців цікаво буде?
Мочалкин блюз• 19 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Тогда я пас.
Мой сын почти не играл игрушками

Только телефон музыкальный любил
Ответ дляМочалкин блюз
Я розумію)) але все ж, бо досвіду 0)) дівчина вище скинула фото(комент 13), там слоник інтерактивна іграшка, я на схожу дивилась якраз.
Царевна в уггах• 19 августа 2024
З 8-9 цікаво. Але діти дуже швидко ростуть.
Іграшки «на зараз» вже точно будуть.
Мочалкин блюз• 19 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Если нравится покупайте
Яркий, есть кнопочки понажимать
Когда поползет можно толкать
Ответ дляМочалкин блюз
Если нравится покупайте
Яркий, есть кнопочки понажимать
Когда поползет можно толкать
Мені все подобаєтся як чесно) але так, щоб і дитиніс цікаво було))
Мочалкин блюз• 19 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Вот правда, с этим вообще не угадаешь
Поэтому берите от души и то что вам нравится
Ответ дляЦаревна в уггах
Іграшки «на зараз» вже точно будуть.
А на пів року? Як то цікаво буде хоч на місяц вже добре, бо я розумію то зовсім маля. Чи краще все ж для батьків робити, щось типу фемелі лук для фотосесії, щоб пам´ять була? Бо умовно б була дівчинка, я б купу варіантів придумала типу прикраса якась, що як виросте, то буде носити, для хлопчиків 0 думок
Ответ дляМочалкин блюз
Вот правда, с этим вообще не угадаешь
Ох, я взагалі не знаю тоді що. Боже, не вірю, що це пишу, а як портрет замовити?😂😂😂 сімейній по фото, типу на пам´ять 😂 чи це вже взагалі 😂
Мочалкин блюз• 19 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Лучше игрушку

Родителям может что-то в портрете не понравится
Ответ дляМочалкин блюз
Лучше игрушку

З іграшок я ще на таке дивилась