Соня-сонятко• 19 августа 2024
Что предпринять от спазма сосудов в глазах, нет резкости
и слезятся иногда
резкости вообще нет
Багиня• 19 августа 2024
Масаж шийної зони. Але зафукають зараз.
Можна лімфодренажний якісний, добре знімає набряки в усьому тілі, і спазми очей туди ж
Багиня• 19 августа 2024
Ответ дляСоня-сонятко
и мигрень была вчера с аурой
масаж комірцесий треба однозначно
Фуліганка• 19 августа 2024
У мене час від часу з´влялися подібні симптоми, лікар сказів сухість ока, приписав краплі для зволоження
Грушки-яблочки• 19 августа 2024
Це не очі, це неврологія. До лікаря. (про масаж теж лікаря спитати, бо його не усім взагалі можна)
А якщо є сухість, то якісь зволожуючі краплі спробуйте, гірше вони точно не зроблять.
Замороженная селедка• 19 августа 2024
Авторе, вам би до невролога та окуліста. Справа в тому, що ми бачимо не лише очима, а й головою. Тобто очі можуть бути в нормі, а порушення зору неврологічне
Ряженка• 19 августа 2024
К врачу обязательно, так как и мигрень бывает
Ну посоветовали огурцы с ромашкой прикладывать , помогут??
Сладко-соленая• 19 августа 2024
Зверніться спочатку до остеопата, впевнена, що вашу проблему саме він вирішіть
Соня-сонятко
• 19 августа 2024
Ответ дляСладко-соленая
Дякую, де б знайти перевіреного, Запоріжжя
Сладко-соленая• 19 августа 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Пошукайте, позапитуйте, може тут хто знає в Запоріжжі, бо то реально порятунок, а на лікарів ви тільки гроші витратите, а вони симптоми будуть лікувати, а не причину
Тріль!• 19 августа 2024
Ответ дляСоня-сонятко
116/70
Ещё бывает глазное давление. Идите к врачу ,а не на форум