Привіт з ботойбіччя• 19 августа 2024
Чому психологам не соромно брати гроші за кивання?
І цей десь же беруться лохи на це для них
Добре лохи лохами,а в самих психологів совісті вистачає брати гроші ні за що?
Я вся ваша• 19 августа 2024
Ответ длясказочное_Бали
Слушать часами нытье, всякую дичь и при этом просто кивать, а не высказать ’ты дура, жопу подними и сделай что-то, что ты жертву из себя корчишь?!’, за это надо хорошо приплачивать
Это вы из собственного опыта?
сказочное_Бали• 19 августа 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Это вы из собственного опыта?
Это я советчицу читаю. Такие простыни строчат, такой бред. Тут читать это мозг кипит, а кому-то слушать
Як міряти?• 19 августа 2024
Идите заканчивай те курсы и делайте так же)
Но есть ещё клинические психологи, это врачи с образованием, а Вы сейчас про инфоциган написали. Это разное
Осьминожко• 19 августа 2024
Можливо, людям просто потрібно виговоритися, розповісти те, що в них на душі, те, що не можуть розповісти знайомій людині. За це і платять гроші.
Якщо вам повсюду вважаються лохи, можливо, ЛОХ - це Ви?
Маю сечі• 19 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Та блін, не скажу, що такі легкі) Звичайно, якщо курси якісь тижневі пройшов і типу психолог, то це одне. А так, на психолога треба навчатися довго і нудно, як кажуть. потім у них регулярні супервізії, тому гроші не такі вже й легкі. До них із такими історіями приходять, що реально складно це все, по суті, проживати з клієнтом. І в них самих має бути психолог)
Бідненькі. Куди вже тім , хто вчиться на лікарів, фізиків, хіміків, інженерів, військових.
Мабудь самий важкий факультет психологія.
Статус Ква• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Скільки берете?
Хотите измерить мою наглость?)))))
В зависимости от запроса.
’Киваю головой’ со взрослыми - консультирование - это одна задача и одна оплата.
Занимаюсь с детьми с нарушениями развития - это ’лазаю на полу, прыгаю, играю’ - другая задача и другой прайс.
Консультирование родителей - третий вариант.
Я долго училась, чтобы заниматься психическим здоровьем и психокоррекцией, но раз для вас все так просто, приходите покивать с нами, авось тоже понравится, будем коллегами)
В зависимости от запроса.
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Подругам же не все можно рассказать. Тем более есть такие, которые еще в душе и позлорадствуют.
Вот у меня сестра родная радуется когда у меня проблемы, все время недостатки подчеркивает. Отношения с ней сошли на нет
заварний look• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я не ходжу, просто сьогодні їхала і рекламу великими літерами побачила сімейного психолога,задумалась
одразу видно що ви не зверталися. психолог не тільки киває.
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
І що? Психіатри кивають не лише клієнтам,а ще й рідним
Психіатри по факту лікарі, можуть поставити діагноз та призначи ліки
ТигрЛьвович• 19 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Да ладно. 1,5 года заочно и ты психолог. Обходится без супервизий и личного психолога. Главное умные сторис в инсту запилить
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ дляЯ вся ваша
А как подруга поможет выйти из травматичного опыта?
А психолог як?
Липка-прилипка• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ви хоч раз там були?
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ длясказочное_Бали
Це фігня
Я погнала• 19 августа 2024
Ответ дляМаю сечі
А хто казав, що вони бідненькі і тд? Тю. психолог це теж професія, якій люди навчаються. От і все. Ви зараз так знецінюєте.
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
А хто дармоїд? Скільки ви щомісяця віддаєте психологу? Може вам інший треба спеціаліст?
Я ні скільки і не збираюсь
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Якщо у людини сталося згвалтування одним із батьків, наприклад, то багато тут подруга допоможе? Тут треба робота із кваліфікованими спеціалістами, аби не дійшло діло до суїциду та інших наслідків.
Потрібен дитячий психолог
Маю сечі• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так ,а що вони ще роблять, пробачте?)
Те саме, що і ріелтори.
Млинці зі смайликом• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так просто,але в мене якесь відчуття дискомфорту як мінімум буде від такої ’праці’ а їм же ок
Вы странная . У вас дискомфорт от чужой профессии, а психологом должно быть стыдно брать деньги ?
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ дляЯк міряти?
Не різне ,стратегія в них однакова
Я погнала• 19 августа 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Ви про інфоциган зараз? Так там і тижня курсі вистачає. Якщо висококваліфікований психолог, то це серйозний підхід до справи.
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ дляМаю сечі
Маю сечі• 19 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Повністю, навіть множу на нуль.
Я вся ваша• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А психолог як?
У психолога для этого есть инструменты. Я, в отличии от вас, говорю из собственного опыта.
А вы не ответили на мой вопрос. Как подруга поможет выйти из травматичного опыта?
Дай подивлюся• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Подругу завести не варіант?
Не у всіх є подруги, та і якій подрузі сподобається що її використовують як зливний бачок
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ длязаварний look
А що це робить?
ТигрЛьвович• 19 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Нет. Про реального психолога с ценником 1,5т в час
Я погнала• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Потрібен дитячий психолог
Якщо людині зараз 45 років і вона з цим живе, то про якого дитячого психолога мова? Це вже травма, яка супроводжує все життя дорослу людину. Плюс, ну так психолог же. Думаєте, дитячий дитині кивати не буде? У вас така ж логіка, що вони кивають і всі діла)
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Між доцентом вищої математики та психологом є різниця?