Привіт з ботойбіччя• 19 августа 2024
Чому психологам не соромно брати гроші за кивання?
І цей десь же беруться лохи на це для них
Добре лохи лохами,а в самих психологів совісті вистачає брати гроші ні за що?
Я погнала• 19 августа 2024
Ответ дляМаю сечі
Може не всі хочуть бути ними?)) Любять люди копирсатися в грязній білизні, то будьласка. Але комусь тут вказувати, як відноситися до тієї чи іншої професії, самою треба бути порядною..Ну там де ви знецінюєте, то звісно єрунда, так приклади).
Ну так а вас хтось тягне бути психологом? Не будьте ним, якщо не хочете. Он автор тут доказує, що психологом бути то єрунда. І нічого якось, да? Типу, не вказує
Маю сечі• 19 августа 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
А ещё могут назначить работу с психологом или психотерапевтом а рамках лечение
Психологів не назначпють, їх рекомендують, навіть психиатри.
Млинці зі смайликом• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Їх реклама це крик про допомогу
Это ваша тема крик о помощи. Это же у вас дискомфорт и жаба давит, что психологам деньги платят . А психологам пофиг на тётенек , которых раздражает их реклама .
Аноним ФЕЯ• 19 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну потому , что такие как автор, хотят и психологическую разрядку получить и денег за это не платить А потом пишут здесь темы, почему со мной никто не хочет дружить и почему меня никто не любит
Вероятно. Я таких из окружения убираю
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ви що ?
І сто років здались мені ті психологи навіть безкоштовно
придумали
Маю сечі• 19 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Я якраз нікого не знецінюю і не жену на жодну професію.
Та невже))) читайте уважненько, чесна ви наша. Навіть двірники.
Аноним ФЕЯ• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Чистота та порядок
Я сейчас живу в городе где особо нет дворников, только служба избирает несколько раз в год
А так машина проезжает и омывает дороги и тротуары.
Вполне себе чисто, и без дворников
Млинці зі смайликом• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ви що ?
придумали
Тогда зачем вы эту тему написали , если вам всё равно ? Это из серии , я бежала за вами 3 часа , чтобы сказать вам , как я к вам равнодушна ?
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
И что? Психологи помогают людям
Чим,що намагаються собі в кишеню по більше покласти?
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ дляЯ вся ваша
У кого она ’викликає сумніви’?
А людей
Маю сечі• 19 августа 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Это скорее про учителей. На психолога во многих вузах неплохой конкурс
Бо низький прохідний бал, а на комерційній основі саме дешевше.
Аноним ФЕЯ• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Дивлячись в якій ситуації
А почему? Они же военные. Будьте последовательны
заварний look• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Який довгий та дорогий шлях
а ви знаєте короткий та дешевий? бухати? позбавитися рефлексії зусиллям волі? ’просто’ не страждати та не відчувати болю? не забивати голову дурнею?)))
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну розводити людей ще треба вміти
Я погнала• 19 августа 2024
Ответ дляМаю сечі
Почитайте те, що попереду ’Всі професії є важливими’. Чи ви бачите лише те, що хочете бачити, а не все, що написано? Наше ’дуже чемне’ суспільство звикло казати, що ’не будеш вчитися, то станеш двірником’, не чули такого? Так от я кажу, що всі професії важливі. Тому не шукайте зради там, де її немає.
Аноним ФЕЯ• 19 августа 2024
Ответ дляМаю сечі
При псих диагнозах вполне могут назначать сесии.
Да и при других, ок рекомендуют. Лекарства по сути тоже рекомендуют)
Маю сечі• 19 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Шановна, ви ким працюєте? Оцінуйте свою роботу і буде щастя
Моя праця оцінена високо, в першу чергу людьми. Чесно. Навіть ви користуєтеся послугами моєї професії, і без цього ніяк, ну хіба бомжі .
Я вся ваша• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А людей
Почему вы опять отвечаете за других?))
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Що не так в темі?
Я погнала• 19 августа 2024
Ответ дляМаю сечі
Конкретики немає. Яка у вас професія?
Млинці зі смайликом• 19 августа 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Вероятно. Я таких из окружения убираю
И я с такими прекращаю общение. у меня тоже были знакомые , вроде автора, которые не хотели тратить деньги психологу , но пытались меня загружать своим нытьём и проблемами.
Маю сечі• 19 августа 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Чем полезнее?
Дивне питання, дорослої людини. Щоб ви у воні і у смітті не жили, і кортсна вона всім людям. А от психолог, то так, для окремої людини, яка не може впоратися сама, але психолог їй внушить те, що людина і так розуміє, тільки потрібин поштовх до дій.
Заела_пластинка• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ви що ?
придумали
ой а даремно) з таким обмеженим мисленням, навряд чи ви в житті досягнули великого успіху.
І звичайно ви не лох, тому і не в змозі оплачувати послуги психологів, тому на жаль і не дізнаєтесь за що вони беруть такі гроші))
Маю сечі• 19 августа 2024
Ответ дляЯ вся ваша
У кого она ’викликає сумніви’?
Почитайте теми тут про психологів. Про статистику не знаю, чи є. Але знайдіть тут теми, і ви побачите, що 80% то точно так вважають.
Млинці зі смайликом• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Що не так в темі?
В теме не так то, что вы постоянно врёте. Вы рассказываете , что вам всё равно на психологов , но при этом же пишете , что вам дискомфортно читать их рекламу и вас злит, что психологи берут деньги за свою работу. Причём настолько вас колбасит, что вы даже тему написали о вашем недовольстве и дискомфорте. Может вам уже не к психологу , а к психиатру надо сходить.)
Привіт з ботойбіччя
• 19 августа 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Ну так ,мені не потрібні їх послуги тому я і не ними не користуюсь це рівно тому ,що немає на це грошей?
Із логікою у вас так собі
Маю сечі• 19 августа 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ліки саме назначають, ще і рецепти виписують.
Маю сечі• 19 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Ні, вона таке не писпла, що єрунда) Автор інше пише.
Я вся ваша• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Що не так в темі?
Если попроще, то все не так. Вы без минимального понимания вопроса влезли в дебри и просвета в них не видно. Мой сын в 3-5 лет на вопрос ’Чому?’ мог ответить ’Бо так!’.
Вы сейчас делаете то же самое.
Я погнала• 19 августа 2024
Ответ дляМаю сечі
І що пише?