...аяприкольная• 19 августа 2024

Сейчас такой вирус?

Это то ли корона или другой вирус у кого-то крутит то палец то в руке то в ноге ломит, мучаюсь уже 4 день.Гордо как опухло в середине, насморк то есть то нет и темпа то 37,2 то 37,5. А ребёнок сильно красное горло и темпа 39
Альфасамка• 19 августа 2024
ті діти носять всяку заразу

Надежда наш компас• 19 августа 2024
у меня был ковид пару недель назад, очень крутило мелкие суставы (но у меня и в 2020 году, когда болела ковидом - тоже крутило)
Творю чудеса• 19 августа 2024
У нас вот или вирус или кишечная палочка. День рвота и понос, потом температура 38 сутки и очень болят ноги. На третий день попускает. Сначала малая, через 2 дня я
Дівка в намисті• 19 августа 2024
сейчас, как и всегда, вирусы разные в большом разнообразии
Шмоточницаца• 19 августа 2024
У мене першими симптомами ковід завжди ця страшенна ломота-викручувалка суглобів.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 19 августа 2024
Говорят эта новая корона у взрослих горло и температура не высокая, до 37,5. А вот детей сильно бьёт. Т 39-41.
автор ...аяприкольная • 19 августа 2024
Ответ дляНадежда наш компас
И у меня также но тогда вообще в первую корону болело все тело будто избивали целый день,я спать не могла лежа
snp-85• 19 августа 2024
Нещодавно була хвора, думаю що корона. Була хвора 5 днів, горло вогнем пекло, дуже сильний головний біль, трохи нежить. Потім 2 тижні так боліли ноги і слабкість страшна.
Неваляшкина• 19 августа 2024
Я сейчас болею. За пару дней до полноценной болезни сильная слабость, вчера подключились горло и температура 37-37,5. Сегодня температуры нет, дискомфорт в горле и всё еще слабость

графиняВишенка• 19 августа 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Минулого року теж в дитини був ковід з температурою під 40.
Индига• 19 августа 2024
Я теж болію, робила тест на ковід. 2.5 неділі, температура скаче : то 37 то 37,4. Вже надоіло. Як позбутись?
Безпринципова• 19 августа 2024
Ответ дляТворю чудеса
У нас в сім’ї ще з січня 2022 так почав проходити ковід (ніби харчове отруєння). І так, оцей біль в ногах - він з’являється ще до появи решти симптомів. Ще, на жаль, падає зір.
Ну але добре що хоч немає такого суворого кашлю, як в попередніх штамах.
Безпринципова• 19 августа 2024
Ответ дляИндига
Мені лікар казала, що після ковіду може тривалий час лишатися оцей ’температурний шлейф’. Ледь не з місяць, проходить сам. Ну але звісно вона перед цим пересвідчилася, що у мене немає якихось запалень.
автор ...аяприкольная • 19 августа 2024
Ответ дляИндига
Воно само сойдёт на нет
Творю чудеса• 19 августа 2024
Ответ дляБезпринципова
У мене ковід був 4 рази. Але не так проходив. Ноги почали боліти з настанням всіх інших симптомів а не окремо. Тому вважаю що це ротовірус якийсь
Эта_Шикарна)• 19 августа 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
У меня сейчас ковид, 6й день, температура первые четыре дня от 37.6 до 39, хотя обычно болею без температуры
Королева Сарказма• 19 августа 2024
Ответ дляШмоточницаца
Кожна моя болячка з темпою - це завжди ломота. З дитинства.
Заздрість то погано• 19 августа 2024
В мене була висока температура і дуже боліло горло,як наче там взагалі щось відірвалось і висіло при ковтанні,жахливі відчуття,від горла допомагало лише нвпс.
Добра всем!• 19 августа 2024
Ответ дляНеваляшкина
в мене слабкість тримається вже два тижні після зникнення симптомів грві 🥴

Хата на мати• 19 августа 2024
у мене зараз якась хрень - пропав смак їжи. температура до 37,5. в очах було як пісок
МастерЮля• 20 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
От у мене зараз те саме. Здала кров, чекаю, може антибіотики прийдеться пити. А ви як лікувались? Чоловік прийшов у відпустку, а я лежу як дрова((( перекачало 5 чоловік в легкій формі, а мене за всих накрило.
Заздрість то погано• 20 августа 2024
Ответ дляМастерЮля
Ми з дитиною,очухалися за півтори неділі. А от чоловіка накрило,пив антибіотики.Почав пити через неділю хвороби.
МастерЮля• 20 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
я як ваш чоловік. Прийшли результати, бактеріальна інфекція. Пішла по антибіотик.
Заздрість то погано• 20 августа 2024
Ответ дляМастерЮля
Одужуйте