Мольфарочка• 19 августа 2024

Чим ви займаєтеся?

Яке у вас дозвілля? Зрозуміло, всі працюють, у когось діти та родина, але можливо є час, аби почитати, або в залі потренуватися, хтось малює, хто в городіпоколупатися любить і тд.
Засомневаю• 19 августа 2024
Читаю.

ПультОт_БМВ• 19 августа 2024
Я люблю пляжі або басейни
Ще часто подорожую екскурсії вихідного дня купую
Карпати , Румунія
Чтооооооооооо?• 19 августа 2024
Играю в игры на телефоне и сижу на советчице
90x60x90• 19 августа 2024
АСМР люблю дивитися
Великий сатирик• 19 августа 2024
Не работаю, досуг это прогулки, танцы, фильмы, шоппинг, друзья.
БоВжеВільна• 19 августа 2024
Люблю поспать, как только есть время. И борюсь с этой своей вредной привычкой )) Надо же все время что то делать полезное
Моя улюблена страшко• 19 августа 2024
Читаю. Ні на що більше фізично мене не вистачає

Кто крайний?• 19 августа 2024
спорт и просмотр ютуба
Заикальница• 19 августа 2024
У мене багато хобі, хоча б декілька разів на сезон намагаюсь приділяти увагу кожному з них. Малювання (цифра/папір), спів (джаз/естрада), сучасні танці, йога, пілатес, фотографія. Вивчення мов, архітектура (особливо 20 ст.).
Мрію про пончик• 19 августа 2024
Бухаю
So_so• 19 августа 2024
Люблю гулять в лесу
Області пітьми• 19 августа 2024
Вышивка (крестик, гладь, хардангер, люневильская, да почти все, что существует умею), фото, вытынанки зимой люблю вырезать, цветами увлекаюсь (фиалки), языки люблю учить просто так (курсы польского, английского, в промежутках учу сама), Таро и астрология.
Молчавочка• 19 августа 2024
Подорожую
Альфасамка• 19 августа 2024
поїла поспала помастурбувала посиділа тут і день пройшов
ФсеСама• 19 августа 2024
Раніше малювала, плела з бісеру, моделювала одяг, іноді шила для себе, займалась волонтерством, відвідувала концерти, театр, гуляла містом, фотографувала, розписувала дерев´яні скарбнички, багато читала, писала вірші і прозу. Зараз тільки дивлюсь дорами і аніме.
Анонимушка• 19 августа 2024
Читаю
Шию
Вирощую орхідеї і фіалки (без фанатизму)
Клумба на дачі
фрау Гітта• 19 августа 2024
Сижу на работе и думаю о сушах Мозги улетели в Калифорнию с угрем в кунжуте и Филадельфию... это какой-то кошмар, пропал день.
всегдаДаДа• 19 августа 2024
Спортзал , бассейн, короткие походы в лес и на детские площадки , так как есть ребёнок ) . Люблю слушать музыку, делать медитации, читать.
Холодная каша• 19 августа 2024
Ответ для90x60x90
АСМР люблю дивитися
а я люблю дивитись як прищі видавлюють 😁

Холодная каша• 19 августа 2024
працюю, займаюсь дитиною і хатніми справами. на дозвілля нема часу. єдине шо можемо з чоловіком серіал ввечері подивитись і то не кожен вечір.
фрау Гітта• 19 августа 2024
Ответ дляХолодная каша
я тоже, люблю смотреть как кожа становится чистая как у младенца!
Физрукая• 19 августа 2024
В мене 2 хоббі - орхідеї та в´язання. Повернулась до в’язання від початку війни. Затягнуло. В´яжу павутинки, светри, кардигани з ручною вишивкою.
Добра, коли сита!• 19 августа 2024
Малюю, обожнюю малювати лемурів (другий у процесі ще). І ось, наприклад псевдо серф-дошки для вечірки гавайської.
З родзинкою• 19 августа 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Кому надо?!
Много спите, нервная система у вас не выдерживает нагрузки, стрессы и тп.
З родзинкою• 19 августа 2024
Читала раніше, зараз чомусь не можу, як почалася війна не виходить. Серіали, тут сиджу , гуляю. Люблю в теплу пору року на дачі відпочивати чи працювати на ділянці. Не працюю зараз.
ПростоБелка• 19 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
малюєте на планшеті?
Шукаю стакан• 19 августа 2024
Не працюю, займаюсь хатніми справами по бажанню, люблю готувати, гуляти, серіали, фільми, подорожувати, зустрічатись з друзями час від часу. Загалом, намагаюсь жити в своє задоволення поки маю можливість, хто зна, як далі буде…
ПростоБелка• 19 августа 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
вау!!!!! я так хочу навчитися малювати і не знаю з чого почати
Заикальница• 19 августа 2024
Ответ дляПростоБелка
малюєте на планшеті?
Так, на графічному спочатку, потім чоловік подарував ще один, щоб можна було одразу на екрані малювати)
ПростоБелка• 19 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
клас, у мене дочка теж малює на папері і планшеті, поступила в коледж у цю сферу. А я теж хочу навчитися, дуже в дитинстві любила малювати