Тектологиня 80lv• 19 августа 2024
хтось недавно закривав ФОП? чи довго відбувається податкова перевірка?
Свисток ля-минор• 19 августа 2024
Ответ дляМама Карло
Его вроде сразу приостанавливают, а проверка может быть хз когда
Нет . Сразу закрывает госрегистратор . А проверку можно годами ждать и не дождаться . Свою ФОПку закрывала 5 лет назад - проверка так и не пришла .
Обнемашечка• 19 августа 2024
Закрили у 2017. Перевірка не приходила. Наприкінці 2023 виконавча заблокувала рахунки, як виявилося за несплачені штрафи, які нарахували при перевірці.
Звернення до вищестоящого органу результату не дало. Подали в суд. Суд мав у спрощеному провадженні розглянути за 2 місяці, вже 9 пройшло, нічого не розглянуто, податкова навіть заперечення не подавала.
Тектологиня 80lv
• 19 августа 2024
Ответ дляОбнемашечка
якийсь треш( і листа від податкової, я так розумію не було
Обнемашечка• 19 августа 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Вгадали.
Взагалі нічого не було. І з обліку зняли, що означає, що боргів немає. І через 6 років тадам.
Також ніяких повідомлень, тільки з дії вже дізналися, що виконавче провадження відкрито, рахунки арештовані. На сьогодні вже й кошти списані.
Тектологиня 80lv
• 19 августа 2024
Ответ дляОбнемашечка
Вгадали.
от підарюги які.... я вам співчуваю((( юриста не наймали?
Тектологиня 80lv
• 19 августа 2024
Ответ дляОбнемашечка
Вгадали.
шкода, що ключів вже немає, щоб зайти в особистий кабінет платника і глянути на ті штрафи
Обнемашечка• 19 августа 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Я за фахом юрист, хоч років 5 вже як не працюю в юриспруденції. Тому сама все роблю.
Хотіла наймати фахівця як вже отримаю обгрунтування боргу від ДПС, але чекаю його досі. Навіть на вимогу суду не надали
.
Тектологиня 80lv
• 19 августа 2024
Ответ дляОбнемашечка
.
немає слів!!! зла не хватає
Обнемашечка• 19 августа 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
немає слів!!! зла не хватає
Якщо рішення буде не на мою користь - можу псіхонути і в ЗМІ передати оцю муть.
Подивимося.
Тектологиня 80lv
• 20 августа 2024
Ответ дляОбнемашечка
Подивимося.
бажаю Вам удачі в цій боротьбі з нахабством і беззаконням! порвіть їх)