Пупс• 19 августа 2024

Спорт, кардіо, силові та схуднення

Щоб скинути вагу, треба зменшити споживання калорій та підвищити витрати калорій та для цього менше жерти та додати спорт. Щоб прискорити катаболізм та збільшити основний обмін треба наростити мʼязову масу і це знов таки означає додати спорт. Але кардіо не збільшує мʼязову тканину? І при цьому спорт не можна щодня. Чому так? Чому лише силові і при цьому 3 рази на тиждень, а не пробіжка кожного дня? Хіба підчас кардіо не тренуються мʼязи? Щось я зовсім заплуталась 🙃 хто в темі, розʼясніть будь ласочка
І останнє питання йога та плавання це кардіо чи силові?
Нервогенератор• 19 августа 2024
Спочатку худайте на дефіциті, а потім вже спорт плануйте
Дую на вітер• 19 августа 2024
Якщо вам комфортно, бігайте.
Силові це ще й рельєф тіла.
Сижу_и_плачу• 19 августа 2024
Можна худіти і без спорту.
Я худіла на зниженні кал.
А просто займаючись спортом вага стояла на місці.
Вишиванка• 19 августа 2024
Без силовых красивого тела не сделать особенно после 35 , но худеть можно и вообще без спорта главное питание
Сижу_и_плачу• 19 августа 2024
Ответ дляВишиванка
А що таке ’гарне тіло’?
Від занять спортом довгі ноги не виростуть.
Дую на вітер• 19 августа 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
А що таке ’гарне тіло’?
А попа виросте, якщо її не має)
Сижу_и_плачу• 19 августа 2024
Ответ дляДую на вітер
А попа виросте, якщо її не має)
Не факт
Дую на вітер• 19 августа 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Не факт
Факт, якщо ви докладе зусиль у цьому напрямку.
Сижу_и_плачу• 19 августа 2024
Ответ дляДую на вітер
Це лише у теорії.
Новорічна пальма• 19 августа 2024
Похудела на дефиците. Без спорта. Мне 45. Фигура норм.
Сижу_и_плачу• 19 августа 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Я про це і пишу.
автор Пупс • 19 августа 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Можна худіти і без спорту.
Я худіла на зниженні кал.
В тому то і справа, що я декілька місяців тримала 1300 кал (це основний обмін) та анітрохи не схудла. Почитала всіляких дієтологів, блогерів та дивлюся, що такий випадок як у мене вимагає збільшення мʼязової маси. Але вона в мене є, я роками займаюсь кардіо, тобто я не дохрдяга якась жирна. І ще момент, мені треба скинути всього навсього 5-6 кг, не більше
Сижу_и_плачу• 19 августа 2024
Ответ дляПупс
Ну так від основного обміну потрібно відняти 10-15%. Але не більше. І вага почне зменшуватися.
автор Пупс • 19 августа 2024
Ответ дляВишиванка
Мені 45, останні 15 років я постійно маю тренування, перерви були на вагітність, на локдаун в 2020 році та 2 місяці на початку війни. А потім при не зміненому харчуванні та звичних тренуваннях я почала набирати вагу. Дієтологині роблять висновок що це стрес і втрата мʼязової тканини, як наслідок цього сповільнення основного обміну
автор Пупс • 19 августа 2024
Ответ дляДую на вітер
А попа виросте, якщо її не має)
Попу важко накачати. В мене легко росте квадра, а попу наростити не перекачавши квадру не так вже і легко
автор Пупс • 19 августа 2024
Ответ дляНоворічна пальма
З якої ваги та на скільки ви схудли? Багато читала що з великої ваги худнути набагато легше ніж коли з 58 кг треба до 52 схуднути
Штора с кисточкой• 19 августа 2024
Нельзя заниматься ежедневно силовыми т.к. нашим мышцам нужно время на рост и восстановление. От того, что вы будете гробиться ежедневно вы только повысите уровень кортизола. Поэтому тренировки и чередуют. Кардио тренирует выносливость, плюс спаливает прекрасно нажранные за день калории. Баланс БЖУ очень важен. У вас вероятно маленький каллораж и мало белков, оранизм перешел в режим хомяка. Это, если нет болезней типа сахарного диабета, инсулино и лептинорезистентности, проблем с щитовидкой, приема стрероидной и гормональной терапии.
автор Пупс • 19 августа 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Не можна менше ніж 1200 кал, інакше потім буде стрімкий набор ваги до початкового рівню в кращому випадку, а зазвичай ще й з плюсом
Штора с кисточкой• 19 августа 2024
Ответ дляПупс
Вам нужно обратиться к опытному тренеру. Все возможно.
Садоводница• 19 августа 2024
Ответ дляПупс
Не легше, а кг швидше йдуть і є вау єфект, а коли місяц голодний а там ледь кг зійшов, тоска
Новорічна пальма• 19 августа 2024
Ответ дляПупс
С 72 на 12 кг. Ещё пару кило думаю сбросить. Мой идеальный вес 56-58 кг. 52 кг буду как доходяга.
Садоводница• 19 августа 2024
Я шось заплуталась в чому ваше питання
Значит про себе
У мене силові, і калорій я витрачаю мало на них, високі витрати калорій на кардіо, тоді високий тиск і гарні витрати кк
З цього виходить, щоб худнути - треба дефіцит, тобто кардіо єфективніше, а силові - більше на м‘язи, тонус і форму
І силові не можна щодня, бо вправи їм наносять мікро травми і їм треба час відновитись
А кардіо може й можна
автор Пупс • 19 августа 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
В мене є гіпотиреоз, але він компенсований прийомом еутирркса. Після встановлення діагнозу я припинила набирати вагу. Але і не повертаюсь до нормальної маси тіла. Інсулінорезистентності немає, навіть більше вам скажу я позаминулого літа місяці 3-4 приймала Глюкофаж, як тоді мені порадила лікар з метою здвинути обмін з мертвої точки. Нічого не змінилося.

Питання в іншому, чому вважається що кардіо не сприяють збільшенню мʼязової маси? Я памʼятаю як в мене збільшилися листкові мʼязи, коли я почала займатися сайклом. Якщо до цього мені більшість взуття було завелике в гомілках, то після того як почала тренуватись, я легше стала підбирати взуття
Садоводница• 19 августа 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
А можно я спрошу. Мне весы такое пишут. Как его увеличить, этот обмен? Больше тратить кк?
автор Пупс • 19 августа 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
В мене від природи або через спорт в дитинстві гарна форма сідниць. Я просто знаю по собі що коли займалась з тренером, то ефект по квадрі був більш помітний ніж на сідницях.
Я не хочу вертатись до силових по двох причинах - мені це не подобається, я себе змушую на цей вид тренувань і в мене легко розкачуються плечі та плечова частина руки, я вже це проходила, коли через 3 місяці переслала влізти в свої сорочки. Це жах був, я таке більше не хочу. І це були не чисто силові, а додатково до кардіо, хвилин 20-30
автор Пупс • 19 августа 2024
Ответ дляСадоводница
Я шось заплуталась в чому ваше питання
Значит про себе
А кардіо може й можна
Питання в тому, що дієтолог мені радить замінити кардіо на силові, щоб збільшити мʼязову масу і тим самим збільшити основний обмін, тобто підсилити каиаболізм в організмі. Але мені силові це морально стрес, я не люблю їх. Тим більш, що я радилась з тренером по витратам на тренуваннях - за 1 тренування на сайклі я витрачаю мінімум 500 кал.
Зараз думаю зайнятися йогою або повернутися до басейну, я колись регулярно плавала Але і те, і інше доволі далеко від дому, треба їздити.
Садоводница• 19 августа 2024
Ответ дляПупс
З власного досвіту, якщо душа не лежить ви покинете, треба щоб подобалось, кардіо так кардіо
Он у мене силові, і все одно пише що основний обмін я не добираю, хотя м‘язів в мене багато
Вишиванка• 19 августа 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
А що таке ’гарне тіло’?
Не все и хотят длинные ноги , я 164 и никогда такой мечты не было , а вот подтянутое тело с хорошей кожей хотела . После родов похудела на 10 кг просто на питании и увы это было скини фэт ничего красивого просто тощее тело в 50 кг , когда ребенок подрос пошла в зал и уже 10 лет тренируюсь и все таки это разное тело со спортом и без
Научительница• 19 августа 2024
Ответ дляПупс
А що ви хотіли в 45, метаболізм вповільнюється
Вживайте більше білку, калораж чередуйте 1000-1500
Кардіо мʼязи не нарощує, кардіо тренує серцево-судинну систему і збільшує витривалість. Йога - це не кардіо і не силові
Для збереження мʼязової маси в 40+ без силових не обійтись, і від них ще багато інших позитивних ефектів, ну як вам не подобається, то що ж, краще йога і кардіо, ніж нічого
Научительница• 19 августа 2024
Ответ дляСадоводница
Я шось заплуталась в чому ваше питання
Значит про себе
А кардіо може й можна
Не тиск, а пульс