Воленс-неволенс• 19 августа 2024
Чи йти завтра на роботу, якщо не кликали? Заплутана історія
Надіслали мені оффер на минулому тижні . Потім їздила в офіс познайомитись ще раз з керівницею і побачити, як їх знайти.
Зв‘язався сьогодні їх ейчар зі мною, підписали всі документи на прийом дистанційно. Завтра вже, по ідеї, я мала виходити, але мені за сьогодні керівниця нк написала. Тільки коли ми бачились вона між іншим сказала що можу приїхати на 11 завтра.
Чи варто їхати в офіс, якщо не запрошували? Враховуючи, що документи на прийом вже підписані
Воленс-неволенс
• 19 августа 2024
Ответ дляСвята
Вам надо было в рабочее время это уточнить
У мене її номеру немає
Фрекен бок• 19 августа 2024
Ну то керівниця сказала, що завтра на 11 чи Вам потрібне святкове запрошення і червона доріжка
Веселуха Муха• 19 августа 2024
Якби мені ця робота була потрібна, то я б поїхала на 11 зі словами, що Ви сказали прийти на 11.
В мене на тому тижні було схоже. Ще на початку літа була домовленість з директором, що після 15 серпня я пишу заяву. 13 серпня він сам зателефонував і сказав, щоб 15 я приходила. Якби не він, то я б сама нагадала про себе, бо ця робота мені була потрібна.
Накладні мюслі• 19 августа 2024
Не люблю такие ситуации, да
Но лучше поехать, чем не поехать в вашем случае автор
Все будет хорошо :)