Мамкиня доця• 1 час назад
Ви би пішли головним
Бухгалтером у компанію, назву якої навіть не називають, бо супер бояться за витік даних і за свою безпеку?
Коли відмовилась, почали телефонувати і вмовляти
Не зацілована• 1 час назад
Ну назва для мене значно менш принципова, аніж зарплата,умови праці, місце розташування, вид діяльності.
Анонимарик• 1 час назад
Нет. Мне нужно было бы окпо, чтобы пробить по базам.
Так как головной, я так понимаю, с подписью.
Кроме того, обязательно хотела бы полазить в 1 с ке, чтобы увидеть, как там шо.
Вопросы о двойном дне и тп и тд задавались бы сразу на первом собеседовании.
Не зацілована• 1 час назад
Ответ дляАнонимарик
Та хто то допустить в базу при співбесіді, я так думаю, випробовувальний ніхто не відміняв, тому вибір завжди є.
Автор, це що, якась стратегічна компанія, що така секретність ?
Мамкиня доця
• 1 час назад
Ответ дляНе зацілована
Арбітраж трафіку
Не зацілована• 1 час назад
Ответ дляМамкиня доця
Арбітраж трафіку
Ого, мабуть багата компанія, навіть цікаво, реєстрація українська ? Зарплата має оправдовувати секретність, плюс в таких компаніях завжди є договір про нерозголошення.
Мамкиня доця
• 1 час назад
Ответ дляНе зацілована
А які ризики працювати в такій компанії?
Анонимарик• 1 час назад
Ответ дляНе зацілована
Чего? Моя подружка недавно компанию поменяла. Тоже головным.
Пускали аж бегом. А как ещё определить размер жопы? По их словам?
Понятно, что это уже было последним этапом, когда предыдущие пункты были ок для всех сторон.
Анонимарик• 1 час назад
Ответ дляМамкиня доця
А какие могут быть там риски? Они ж небось единщики.
Вы какие вопросы по сути задавали?
А_мій_самий_самий• 57 минут назад
Такое иногда бывает если человек еще работает ну типа анонимный поиск. Если ты в сфере разбираешься, два-три вопроса и ты уже понимаешь кто работодатель.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 46 минут назад
А як ви влаштуєтесь без назви? Заяву писати на кого?
Зарплата хоч пристойна?
Сладкий лимончик• 42 минуты назад
Нет конечно, это или секта или похлеще афиристы. Ходила по собеседованиям много повидала.
Сладкий лимончик• 42 минуты назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Зарплата хоч пристойна?
Зп тоже секретная. Выдают ночью в черных конвертах.
аромат Жука• 41 минуту назад
Мне предлагали вакансию, название компании обещали сказать после прохождения детектора лжи.
Потом я заполнила странную анкету. До детектора не дошло
Сладкий лимончик• 39 минут назад
Ответ дляаромат Жука
Не подошли видимо. Это мне так в банке предлагали 33 этапа проверки пройти а потом только ЗП скажут. Послала в лес
Не зацілована• 19 минут назад
Ответ дляМамкиня доця
Сама діяльність і нюанси , з цим повʼязані . Бо в такій діяльності послуги від нерезидентів , коректність оформлення документів, доказова база доходів/ витрати, податки на репатріацію , трансферне ціноутворення і т. д.
Я б питала
- систему оподаткування;
- кількість юросіб у групі; ( ТОВ / ФОП)
- наявність зовнішнього аудиту;
- причину пошуку нового головного бухгалтера;
- наявність штатного юристи чи юридичного супроводу ;
- чи були податкові перевірки за останні роки;
- чи є податковий борг або судові справи і т. д
Бо людина ж має якось оцінити обсяг роботи, ризики, відповідальність …..
Ви працювали в цій сфері раніше ?
Я б питала
- систему оподаткування;
- наявність зовнішнього аудиту;
Ви працювали в цій сфері раніше ?
Мамкиня доця
• 13 минут назад
Ответ дляНе зацілована
Я б питала
- систему оподаткування;
- наявність зовнішнього аудиту;
Ви працювали в цій сфері раніше ?
Я б питала
- систему оподаткування;
- наявність зовнішнього аудиту;
Ви працювали в цій сфері раніше ?
Мене хвилює чи не порушують вони закон, чи не займаються шахрайством
Не зацілована• 2 минуты назад
Ответ дляМамкиня доця
Ну цього ніхто не скаже вам, а порушення закону вас не турбує зовсім? Є випробовувальний термін ?
Мамкиня доця
• только что
Ответ дляНе зацілована
Так мене саме порушення закону і хвилює, сама сфера діяльності. З приводу бух обліку питань немає