ПростоБелка• Изменено 19 августа 2024

Оземпик и нейролептики совместимы?

Будет ли эффект от оземпика?
Мой врач не смог ответить
Сіґеле-міґеле• 19 августа 2024
З життям?

Сито для думок• 19 августа 2024
Открываете инструкцию к Оземпик и смотрите совместимость с другими препаратами.
Акукарача• 19 августа 2024
Препарат дозволений в Україні?
Апофиозная• 19 августа 2024
Совместимость **Оземпика** (семаглутид) и нейролептиков зависит от конкретных нейролептиков и состояния пациента. **Оземпик** используется для лечения диабета 2 типа и может иметь побочные эффекты, такие как тошнота, рвота или диарея.

Некоторые нейролептики, особенно старого поколения, могут вызвать увеличение массы тела или метаболические нарушения, что потенциально может повлиять на уровень сахара в крови.

Важно проконсультироваться с врачом, который сможет оценить взаимодействие между **Оземпиком** и принимаемыми нейролептиками, чтобы избежать возможных негативных эффектов и обеспечить безопасное лечение.
Апофиозная• 19 августа 2024
Якщо ж вам лікар приписав оземпік суто для схуднення то біжіть від цього лікаря. Є препарати саме для схудення і ніякий хороший лікар не назначить оземпік саме для схуднння. Просто майте на увазі.
Капуста Маша• 19 августа 2024
Ответ дляАпофиозная
Шо то за препарати такі?
Меня не звали• 19 августа 2024
Ответ дляАпофиозная
Може і суто для схуднення,але ж після всіх аналізів
Це краще ніж сама собі призначити/як це зараз в Тік тоці бачу
Апофиозная• 19 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Оземпік створений суто для діабетиків!
Схуднення це побічний ефект.
Більш того оце оземпік досить недавно створили, поки досить мало інформації стосовно нього, але все частіше чую від лікарів по всьому світу що не можна його приписувати якщо в людини нема діабету, адже можуть бути погані наслідки. В таких випадках краще використовувати схожі препарати які створені саме для схуднення. Офіційно лікар не має права виписувати оземпік пацієнту в якого нема діабету.
Апофиозная• 19 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
Шо то за препарати такі?
Загугліть

автор ПростоБелка • 20 августа 2024
Ответ дляАпофиозная
Загугліть
Тебе сложно ответить?
Меня не звали• 20 августа 2024
Ответ дляАпофиозная
Оземпік створений суто для діабетиків!
Схуднення це побічний ефект.
Можливо,я не дуже в темі цього всього
Але ж чарівної пілюлі не існує,які пігулки ви маєте на увазі?вони явно також не корисні…
Апофиозная• 24 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Можливо,я не дуже в темі цього всього
А оземпік який створений для діабетиків краще?
Ті інʼєкції про які я кажу для тих в кого ожиріння через збій гормонів, просто так їх також не випишуть