Замурмишка• 19 августа 2024

Знов питання про протеїн для дітей

Зранку задавала питання про дитину, яка не вживає м´ясо , майже в раціон, але має великі фіз нагрузки, питала про добро білка протеїном

Сьогодні була он лайн консультація з гастроентерологом

Так ось яка була його рекомендація, давати раз на день суміш кашу малиш, вона не містить пальмової олії, і наче вміст білка 12 г на 80 г каші, точно потрібно подивитися
Вперше таке почула, дуже беруть сумніви
Зі слів доктора , людей в реанімації годують саме сумішшю малиш, не малютка, а саме малиш, бо в малютці є пальмова олія. Багато білка і майже немає вуглеводів
Не пириживай• 19 августа 2024
Нам это зачем?Мясо он не ест,а малыш будет.Ну-ну.Сыры и молочку тоже не ест?

Доставучая• 19 августа 2024
Просто возьмите пачку смеси в руки и почитайте
автор Замурмишка • 19 августа 2024
Ответ дляНе пириживай
Сир так, молочка ні
Не пириживай• 19 августа 2024
Ответ дляЗамурмишка
Сир так, молочка ні
Ну и с чего вы взяли,что он будет Малыш есть?
Лама_мама• 19 августа 2024
В арахісі і мигдалі теж багато білка, більше чим в курці і теж нема вуглеводів.
автор Замурмишка • 19 августа 2024
Ответ дляНе пириживай
Не знаю, вже відчай в мене
Хоч бери да кидай той спорт ((
Потрібно мишечний корсет наростити, а звідки тим мижцам без білка братися.
Не пириживай• 19 августа 2024
Ответ дляЗамурмишка
Не знаю, вже відчай в мене
Хоч бери да кидай той спорт ((
Белок есть не только в мясе и молоке.Но вы не хотите слышать.

автор Замурмишка • 19 августа 2024
Ответ дляЛама_мама
З горіхів тільки фісташки їсть ((
Беру завжди на змагання мікс горіхів на перекус + ізюм , курагу, бачу горіхи роздає всім охочим, сам ізюм трохи клюне
Котя_люлю• 19 августа 2024
Ваш инстаграмный врач понятия не имеет про парентеральное питание. Вообще.
автор Замурмишка • 19 августа 2024
Ответ дляНе пириживай
А де ще, окрім бобових, їх також не їсть
Рибу - взагалі ніяку
Яйця єдине що більш білкове їсть
ХтоЯкщоНеЯ• 19 августа 2024
Це звичайна молочна суміш + трохи крупи+ купа цукру. Ми таку давали дитині, загальний білок на ній був низький. Це не та суміш, яка підніме білок, потрібно протеїнові коктейлі або амінокислотні суміші.
автор Замурмишка • 19 августа 2024
Ответ дляКотя_люлю
Розкажіть будь ласка 🙌
автор Замурмишка • 19 августа 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Сказав протеїнові коктейлі , після 12 років рекомендується
Котя_люлю• 19 августа 2024
Ответ дляЗамурмишка
Розкажіть будь ласка 🙌
Что рассказать? Что больным в реанимации не колят кашу Малыш внутривенно?
пАлАвинкА• 19 августа 2024
Тоді вже краще Модулен... у малиші купа цукру
автор Замурмишка • 19 августа 2024
Ответ дляКотя_люлю
Я не уточнювали деталі вигодовування хворих в реанімації
Це не суть мого питання, я так розумію , що то було сказано до того, що в цій суміші гарна пропорція добової норми білка , вуглеводів і чого ще там потрібно
ХтоЯкщоНеЯ• 19 августа 2024
Ответ дляЗамурмишка
Подивіться щось типу суміші малоежка
ДелайКак_Я• 19 августа 2024
Ответ дляНе пириживай
Для дитини? Повноцінно? Ріллі??? Напишіть
Котя_люлю• 19 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Дивный врач, чесслово.

автор Замурмишка • 19 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
12 % наче +-
ДелайКак_Я• 19 августа 2024
Ответ дляКотя_люлю
Дитину під крапельниці , бо вам так захотілось? Щодня?
ХтоЯкщоНеЯ• 19 августа 2024
Ответ дляЗамурмишка
12 % наче +-
Просто в інших сумішах чистого цукру немає, є замінники
Котя_люлю• 19 августа 2024
Ответ дляЗамурмишка
12 % наче +-
Подойдите к тренеру и поговорите о питании. Племянник с 10 лет принимал протеин и аминокислоты, занимался большим теннисом. А то Вы Малышом только усугубите ситуацию. И не ведитесь больше на инстаграмных доХтуров.
автор Замурмишка • 19 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Нащо під крапельниці ?
ДелайКак_Я• 19 августа 2024
Ответ дляЗамурмишка
Нащо під крапельниці ?
Пишуть же
Котя_люлю• 19 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Удалено администрацией...
автор Замурмишка • 19 августа 2024
Ответ дляКотя_люлю
Дякую, теж про це думала , але стільки я вже всяких версій почула і немає чогось єдиного, один каже обов´язково пічкайте, хоч не хоче, інший - не хоче , хай не їсть , третій взагалі малишом догодовувати , як немовля, я розгубилась, хочу як краще для дитини
ДелайКак_Я• 19 августа 2024
Ответ дляКотя_люлю
Удалено администрацией...
Це ви автору пишете такі брєдні. Там не критичний стан, дитина займається спортом професійно. Чому автор досі не обстежила дитину- її питання. Ця проблема кілька років. Досвідос. Лікування призначайте й умнічайте надалі.
Лама_мама• 19 августа 2024
Ответ дляЗамурмишка
З горіхів тільки фісташки їсть ((
Ну тоді спробуйте купити концентрат сироваткового білка, там 80 грам білка на 100 грам продукту.
пАлАвинкА• 19 августа 2024
Ответ дляЗамурмишка
Купіть якісний прот спортпітовський і давайте. Проконсультуйтесь по складу у бодібілдерів десь на форумі або в спорт.магазинах адміни часто гарно розбираються.