Леди Г• 20 августа 2024

Я така тупа це просто треш люди

В мене на днях іспит із теорії,вирішила зайти на сайт по тестам ПДР на 2024 перевірити свої знання
Це просто біда помилка за помилкою причому в деяких випадках на дуже прості питання відповідаю не правильно,70% набираю всього ,а потрібно 100%
В мене є неправильних питань 5 із 20 ,а там допускається тільки дві неправильні відповіді
Щей чоловік додає масла в полум´я,каже я ж з самого початоку казав,що тобі це не потрібно.
А як все життя на таксі гроші витрачати , якщо потрібно кудись по справам поїхати?
Шотуткоїться?• 20 августа 2024
А якщо чоловік завтра піде до коханки. Ви без машини. Як себе будете почувати гг
Чоловік сказав..
автор Леди Г • 20 августа 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Чоловік сказав..
До чого тут це?
Якої коханки він вдома сидить
Шотуткоїться?• 20 августа 2024
Ответ дляЛеди Г
До чого тут це?
Якої коханки він вдома сидить
До того, що треба вірити в саму себе. А не інших слухати
КокошинЭль• 20 августа 2024
Правило 1- не слухай чоловіка/хлопця/ батю
Правило 2 більше читай і практика.
Все!
автор Леди Г • 20 августа 2024
Ответ дляКокошинЭль
Правило 2 більше читай і практика.
Все!
Так , якщо я до нового року здам це буде ок?
Невгамовна сила• 20 августа 2024
Скажу вам по секрету, на такси намного меньше денег уйдет, чем на машину.
автор Леди Г • 20 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Неправда от зовсім)
Мerida• 20 августа 2024
Я перед тем, как сдавать, прошла эти тесты миллион раз. Миллион. Днями
КокошинЭль• 20 августа 2024
Ответ дляЛеди Г
Це буде супер👍🏼 здасте, питання не легкі і потрібен час щоб вивчити. Це нормально
Невгамовна сила• 20 августа 2024
Ответ дляЛеди Г
Неправда от зовсім)
Вы так часто по спрвах їздите? Скільки разів на день?
автор Леди Г • 20 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
І щей притому ,що ти залежиш від таксі ,поки замовиш,поки знайдуть водія,поки приїде і ще водій може відмінити поїздку в процесі , якщо стає далеко то ітиіз сумками до нього важкими,спробуй його ще знайти ,виглядувати та чекати
Про вартість взагалі мовчу , якщо людині часто потрібно
автор Леди Г • 20 августа 2024
Ответ дляМerida
Здали із першого?
Мerida• 20 августа 2024
Ответ дляЛеди Г
Здали із першого?
Да . 1 ошибка
автор Леди Г • 20 августа 2024
Ответ дляМerida
Да . 1 ошибка
Супер
А я с Рио-де-Житомира!• 20 августа 2024
Да, я трачу на такси деньги, не лезу туда, не выходит у меня ничего.
Невгамовна сила• 20 августа 2024
Ответ дляЛеди Г
Да, зі своїм авто комфортніше, не поспориш, особливо якщо ти в селі десь чи за містом. Але точно не дешево. Права в будь якому випадку зайвими не будуть.
автор Леди Г • 20 августа 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А ви вже пробували?
Дівка в намисті• 20 августа 2024
Тренируйтесь целыми дням и всё получится! Конечно, у вас ошибки. Это нормально. Главное тренироваться, запоминать правильные ответы. Вопросов тоже какбы не мало, чтобы человек за один день на все вопросы правильно ответил.
П.С. Дайте мужу тест. Пусть покажет мастер-класс. На 100% уверена, что он сделает ошибок больше, чем 2. Посмеетесь потом с него.
А я с Рио-де-Житомира!• 20 августа 2024
Ответ дляЛеди Г
А ви вже пробували?
Никогда, один раз села за руль авто супруга, он сказал, что я не умею, что угроблю всех.

Езжу на такси часто, бывает день 2-3 поездки, бывает одна. Бизнес/комфорт, только онтакси. Езжу с ними второй год. До этого много разных служб было.
автор Леди Г • 20 августа 2024
Ответ дляДівка в намисті
Дякую за підтримку!
Роза в вазі• 20 августа 2024
Дело не в тренировках сдачи теории, нужно понимать, о чем спрашивают. У нас очень классно теорию преподавали, чего не скажешь о практике, сдала с первого раза без единой ошибки
Завжди недо...• 20 августа 2024
Ответ дляЛеди Г
У вас есть безлимит, ходите сдавайте, настанет день когда сдалите, это не школа и универ, вы взрослая девочка, вас больше никто не отчитает
автор Леди Г • 20 августа 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Дякую!
Качка в тапцях• 20 августа 2024
Автор, вы учили теорию в автошколе или самостоятельно?
Для успешной сдачи нужно хорошо выучить ПДР - желательно было купить правила с иллюстрациями и комментариями.
И после каждого выученного раздела приходить тесты по этой теме.
А в конце несколько раз снова пройти. Чтобы ошибок не было или минимум. Только после этого стоит записываться на теоретический экзамен.
Пасти Ла• 20 августа 2024
Я водитель, хорошо знаю теорию, подруга училась и предложила мне ради интереса сдать тесты, я первые три раза не сдала)) а все потому что решила быстренько прощелкать и невнимательно читала вопросы, а они с подвохом в основном. Уже села, вдумчиво прочитала и сдала конечно) поэтому читайте максимально внимательно, не пропускайте частицу ’не’, рассматривайте картинки - и все получится. Ну и как можно больше их пройдите до теории, плюс зрительная память сработает. И все получится.
За ким я буду?• 20 августа 2024
Рекомендую групу в фб
Права без хабарів
Анонім Завгосп• 20 августа 2024
Найбільша перешкода праворуч - це чоловік на пасажирському сидінні. :)
Вам вище все правильно писали. Уважно-уважно читайте питання, добре поміркуйте, а тоді відповідаєте. Якщо відповіли неправильно, розберіть правило, яке не зрозуміли. Під кожною відповіддю є ж посилання на правило, чому саме так треба робити.
Ну і не нийте, що тупа і не можете вивчити. Від знання ПДР залежить не оцінка в табелі, а життя та здоров´я ваше й інших учасників дорожнього руху. Тому ці правила варто знати напам´ять. Особливо пригодиться, якщо якийсь ’олень’ або особливо обдарований патрульний вирішить вам розказати, що ви щось порушили, а ви така взяли і все їм розклали.
ИзЮмрудная• 20 августа 2024
Що зробиш.Вчіть.Не всі розумні,є і тупі.
База_птеродактилей• 20 августа 2024
Автор, все тупицы на права как-то сдали и ездят. Не слушайте мужа, все у вас получится.