Заметил что баклажаны набирают максимальный вкус после нескольких часов после приготовления. Поэтому жарить на сковороде баклажаны я не хочу. Пожалуйста посоветуйте рецепт рагу из баклажанов.
Мовчу, але хочу• 20 августа 2024
Кубиками все нарізали і смажити: спершу цибульку, далі баклажани, терту моркву, можна кабачки, все це хай тушиться, в кінці помідорку, зелень, часничок)))
Дівка в намисті• 20 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Уті путі. То в дядку 46 річномму часн чок цибулічка)))))
Мовчу, але хочу• 20 августа 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ну той що)) ейджизм зараз не в моді, вирішив в 46 куховарити-це ж чудово))
Чорт і Шо• 20 августа 2024
Робила рагу в мультиварці або запікала в рукаві. Не так смачно, зате без обсмажування. В обох варіантах все тушиться одразу
Морковку дай• 20 августа 2024
За кілька годин це буде просто хрючево.
Рагу разом із підготовкою овочів займає максимум годину.
Морковку дай• 20 августа 2024
Ответ дляSmusish
Краще прочитайте ще раз, що написав автор.
Ой, точно))))
Одногрупник рекомендует добавлять копченые ребрышки или сырокопченую колбаску. Надоедать не хочу ему. Но как то не сообразил спросить когда на каких этапах это все добавлять.