Весела моль• 20 августа 2024
Тівортін на 10 тижні
Доброго дня! Вагітність 10 тижнів, по УЗД виявили "неоднорідну структуру хоріона з кістозними розширеннями синусів". Інколи турбують коричнюваті виділення. Приймаю прогестерон з початку вагітності, плюс лікар виписує ТІВОРТІН. Трохи боюсь його приймати на такому маленькому терміні, щоб не нашкодити.Бачу в більшості назначають в 3 триместрі.
Хто приймав ТІВОРТІН на ранніх термінах?
Чи нормально все було з дитиною?
Весела моль
• 20 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Я приймала з 19 тижня вагітності, теж лікар призначив.
Дякую за відповідь!
Весела моль
• 20 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Але з дитинкою все добре?
Хочу барабульки• 20 августа 2024
Ответ дляВесела моль
Але з дитинкою все добре?
Так,все добре, спить он біля мене) в мене була тяжка вагітність ,але на той момент тівортін мені дуже допоміг,я навіть почувала себе набагато краще. Але якщо сумніваєтесь,почитайте відгуки, проконсультуйтесь з іншим лікарем. Легкої вам вагітності
Весела моль
• 20 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Дуже рада за вас)
Дякую)