Що пропонуєте робити з людьми, які залишились без майна, без роботи? І переїхали в Україну. Ну от воювати не треба треба переговори, тобто віддати теріторії. Але там мильони людей, які заробляли на житло, які щось планували, у яких ще предки працювали на це майно?
Чи готові ви, ти що згодні віддати чужу землю, поступитися цим людям своєю землею, квартирою, грошима? Чи який бачите віхід. Бо нічого хорошего, якто в нас з"являться мільйони жебраків не буде - буде кримінал , заздрість, і розподіл між біженцями і людьми з житлом.
Результат:
вже голосів:
264 (54.1%)
тиць
156 (31.97%)
Ні до чого не готова
34 (6.97%)
Хай жебракують, пофіг
19 (3.89%)
Готова поступитися житлом
15 (3.07%)
Готова дати гроші
Ответ дляzztop-b844
Есть сверхбогатые - Ахметов, Гереги, Зе и его Слуги ...
Пусть они думают как прокормить и расселить беженцев, они довели страну до полной жопы, им и отвечать.
Я то уж точно не виновата ни в чем из случившегося
путька самый богатый.так доить свой народ это надо уметь.все ресурсы народные в карман
zztop-b844• 20 августа 2024
Ответ дляingaruta
что то я не вижу зеленского в богатых и в журнале фобс его нет.а вот петя за войну на третье место вылез.как же так...
Потому что у Пети бизнес, в которм прибыль вся законная и официально задекларированая, за которую налоги уплачены, а не черные откаты под матрасом за поставку яиц по 17 грн за штуку. Поэтому ему не стыдно быть в Форбсе
Veronika83• 20 августа 2024
Ответ дляingaruta
Удалено администрацией...
фантазер, ты меня называла...
Оксана-1939• 20 августа 2024
Ответ дляГл@ша
Чисто коли так пофантазувати, поміняти примусом житло і людей, які хотіли віддати території. Тобто ті, хто за те, щоб не оборонятися, а просто віддати нашу територію їдуть жити на нову батьківщину, на їх місце і їх житло заселяти тих людей, які не мають бажання проживати на територіях які віддають. Все по чесному. А ледь не забула також конфіскувати й віддати майно й житло, тих хто чкурнув за кордон й сидить пиздить як нам тут далі бути й з легкістю ділиться територією України,сидячи десь у Польщі.
Без права повернення в Україну.
Хай не бажаючі спершу підуть на фронт своє бажання покажуть. А тоді як виживуть то і заселяться.
А то не бажаючі воювати і в бус і житло віддати
Veronika83• 20 августа 2024
Ответ дляГл@ша
Без права повернення в Україну.
Шариков?) Напомните, а заграницу почему пришлось уезжать?
Ответ дляГл@ша
Без права повернення в Україну.
Так а почему тогда не ввести официально откуп за выезд?
А то кто-то получит квартиру в Киеве, а кто-то хату с туалетом на улице.
Ввели бы стоимость выезда ,ну и желающих с этого фонда квартиру получить - на фронт всей семьёй
Ana Fernandes• 20 августа 2024
Ответ дляМимо_шла
А квартиру тому, кто выживет?
Ответ дляTeonaa
А вона хіба казала «знайдуть роботу і житимуть» - в окупованій Україні? Я прочитала так: переїдуть, і почнуть працювати і жити. Хто до них прийде виганяти?
Як хто.
Якщо те місто/село призначать расее, то питати не будуть.
Хоча вибір буде. Можна буде жити далі, змінивши громадянство і прийнявши правила рашки.
Ответ дляMtatjana
Думаю, авторка не цього хоче
А щоб ті, які не ВПО чи не воюють десь на нулі - не доводили свою експертну думку щодо «віддати території»
Я бы была полностью согласна автором,если бы людей которые не ВПО и не на фронте не касалась эта война.
Но война касается абсолютно каждого кто остался в Украине, мужчин пытаются отловить на фронт + ракеты приземляются где попало
Ana Fernandes• 20 августа 2024
Ответ дляMtatjana
Думаю, авторка не цього хоче
Тогда и она не может, если не на нуле, по логике
Ответ дляМимо_шла
То може давайте домовлятись так: віддаємо не запорізьку область, наприклад, а Суми, Полтаву, Черкаси
А запорізьку повертаємо
Ответ дляtanysha777
Парашка зайшла в Україну на виборах 2019
Звісно, що нічого не зміниться при таких умовах
А буде тільки гірше
Саме тому, немає ніякого сенсу втрачати стільки життів, бо в посібників путіна немає мети перемогти
Набридли вже ці маніпуляції зі здачею
А буде тільки гірше
Набридли вже ці маніпуляції зі здачею
Вона зайшла в 14 році. А параша дає якісь гарантії, що тут такі всі щедрі на землю?
Ответ дляМиззери
А вам гарантиии никто и ни на что не даст никогда
Я отвечаю на вопрос готовая я умереть за землю и жилье даже свое ? Нет
Почему тогда кто-то должен ?
Вы готовы ? Сына отправить ?
Я просто не лицемерю
Почему тогда кто-то должен ?
Вы готовы ? Сына отправить ?
Я просто не лицемерю
А він нас не питав чи ми готові, третій рік не питає, бо він вже там
dajkiri-irina• 20 августа 2024
Ответ дляСчасье
Там не критична кількість була. А зараз переселенців вже дуже багато
То есть впо 2014 не в счет? Кто им помогал?
Виктория1104• 20 августа 2024
Ответ дляAna Fernandes
На этот случай должны быть общежития, к примеру.
Вы как не в Украине живёте ’ должны быть’ . Было бы смешно, если бы не было печально.
Madam Turkish• 20 августа 2024
Ответ дляСчасье
Удалено администрацией...