Любительница• 20 августа 2024
ВРУ заборонила діяльність на території України Московського патріархату
ВРУ заборонила діяльність на території України Московського патріархату — Железняк
Закон набирає чинності через 30 днів з дня його опублікування. Але окрім одного пункту - згідно нього громади УПЦ МП матимуть 9 місяців на те, щоб розірвати зв’язки з РПЦ.
НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ, ДОРОГІ УКРАЇНЦІ 🥳🎉🎉
Skywalkerjuli• 20 августа 2024
Ще одне порушення Конституції України.. забула, вона ж на паузі
Любительница
• 20 августа 2024
Ответ дляSkywalkerjuli
За кораблем або в расію 😉
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 августа 2024
9 месяцев, чтобы шпионы покинули Украину и вывезли имущество?))
Skywalkerjuli• 20 августа 2024
Просто потім дивуються, чому немає мотивації воювати.. хоч би гроші пропонували
Секретница• 20 августа 2024
Давно пора было. Нужно сраной метлой гнать это кодло на паРашу.
Любительница
• 20 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Сподіваюсь, відловлювати почнуть раніше, неофіційно 😈😈😈 )
Skywalkerjuli• 20 августа 2024
Ответ дляЛюбительница
За кораблем або в расію 😉
Якби була можливість вивезти своїх родичів, яких взяли у полон і силою утримують всередині країни то залюбки
Nathalie27• 20 августа 2024
Якщо діяльність УПЦ МП заборонили повністю, то навіщо ще ставити умову про розрив звʼязків УПЦ МП з РПЦ?
Skywalkerjuli• 20 августа 2024
Ответ дляOllka
Хто порушує?
В Україні є своя православна церква, до якої можуть звернутись православні християни
Знайдіть мені норму Конституції яка не порушується
Skywalkerjuli• 20 августа 2024
Ответ дляsunholder
так а чому ви не відстоюєте свої конституційні права? чому прийшли сюди нить?
Яким чином можна відстоювати свої права у державі, де прав не існує взагалі?
Ответ дляYuliya82
Яка? Комерційна? Де болгарками, биттям і примусом пропонують приєднатися? Якось не вірю в їхні ідеали після такої поведінки
Доведення на тій людині, яка хоче щось довести.
Якщо ви стверджуєте, що порушується право на віросповідання, це ви повинні це довести.
Як я можу довести те, чого немає?
JaSonechko• 20 августа 2024
Тема типа рожденственских. ’Девочки, а что готовить на Рождество. Не, мы так-то вообще не празднуем и пост не соблюдаем, но пожрать-то принято’. Интересно, как много из комментирующих вообще ходят в храмы?
Ответ дляJaSonechko
віра вимірюється кількістю походів до церкви?
Skywalkerjuli• 20 августа 2024
Гарант Конституції сказав, що Конституції на паузі, є лише обовʼязки. Це називається одностороннє використання..