Любительница• 20 августа 2024

ВРУ заборонила діяльність на території України Московського патріархату

ВРУ заборонила діяльність на території України Московського патріархату — Железняк

Закон набирає чинності через 30 днів з дня його опублікування. Але окрім одного пункту  -  згідно нього громади УПЦ МП матимуть 9 місяців на те, щоб розірвати зв’язки з РПЦ.

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ, ДОРОГІ УКРАЇНЦІ 🥳🎉🎉
m.wind• 20 августа 2024
Ответ дляSkywalkerjuli
Удалено администрацией...
То біжіть, вас з дітьми ніхто не тримає тут.

Ollka• 20 августа 2024
Ответ дляSkywalkerjuli
Удалено администрацией...
Сказала людина, яка зареєструвалась сьогодні

Ви з дітьми можете втекти. Ваше право ніхто не забирав,якщо ви не військова або не держслужбовець певної ланки.
rybka21• 20 августа 2024
Ответ дляSkywalkerjuli
Удалено администрацией...
Та тікай вже
Ирина-bbd0• 20 августа 2024
Ответ дляSkywalkerjuli
Ще одне порушення Конституції України.. забула, вона ж на паузі
Всё время интересно.у московских дядек в парче лучшеЕ связь с богом?)))
Я думала дело в душе и в боге у верующих.хоть в комнате молись своими словами
А оно вон чооо)))
viter33• 20 августа 2024
Ответ дляSkywalkerjuli
Гарант Конституції сказав, що Конституції на паузі, є лише обовʼязки. Це називається одностороннє використання..
Все норм з Конституцією (щодо сьогоднішнього рішення ВРУ) нічого не порушено
ст.64 Конституції - в умовах воєнного чи надзвичайного стану не можуть бути обмежені ст.....29,40,....
Свобода віросповідань - це ст. 35 Конституції
ЇЇ (ст.35 К) нема в перееліку тих, які не можуть бути обмежені (ст.64 К)
Тобто, свободу віросповідань може бути обмежено під час воєнного, надзвичайного стану
Вимоги Конституції дотримані.
vlad-svs• 20 августа 2024
Ответ дляsunholder
я правда не зовсім зрозуміла оце - ’розірвати зв´язки’
а як вони доведуть, що розірвали?
адже зараз УПЦ віряни стверджують, що вони й так вже давно не підпорядковуються РПЦ, і приставки МП вже в назві їхньої церкви нема, як і духу теж
перейдут в ПЦУ по решению сборов громады
для этого и согласие попов не нужно
vlad-svs• 20 августа 2024
Ответ дляSkywalkerjuli
Яким чином можна відстоювати свої права у державі, де прав не існує взагалі?
наверное, никак
просто уезжайте из России

Ирина-bbd0• 20 августа 2024
Ответ дляSkywalkerjuli
Вам запретили молиться богу и быть верующей?)))
Begi -d913• 20 августа 2024
Мне вот интересно, как долго наши люди будут радоваться разного рода запретам? Неужели всем так нужен пастух?)
Skywalkerjuli• 20 августа 2024
Стаття 3 КУ, яка каже про те, що людське життя і здоровʼя є головною соціальною цінністю, яка є у державі
Стаття 10, яка гарантує розвиток і вільне використання мов національних меншин в Україні (зокрема російської)
Стаття 17 КУ, яка каже про те, що навіть під час воєнного стану збройні сили не можуть використовуватись для обмеження прав і свобод людини ( привіт, ТЦК!). Якщо ТЦК це не частина ЗСУ— то вони порушують норми щодо створення та функціонування незаконних збройних формувань
Стаття 24 Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, СТАТІ , етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками. (Привіт жіночкам за кордоном, у яких немає жодних обовʼязків лише через те, що їм пощастило народитись з іншим комплектом статевих органів).
Стаття 25 Україна гарантує піклування та захист своїм громадянам, які перебувають за її межами. (Привіт всім, хто заплатив за свої закордонні паспорти і кому Україна відмовила у їх видачі).
Стаття 27 Кожна людина має невід´ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов´язок держави — захищати життя людини. (Тут навіть коментувати не буду).
Стаття 35 Конституції України передбачає право кожного на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої.
Стаття 157 Конституція України не може бути змінена, якщо зміни передбачають скасування чи обмеження прав і свобод людини і громадянина.
Це ще навіть не переходячи до міжнародних конвенцій та норм міжнародного права, які мають вищу силу в Україні ніж національне право, з яких держава поступово виходить. Їх також можна було б описати, але на жаль місця не вистачить. Де воно? Підскажете
Ирина-bbd0• 20 августа 2024
Ответ дляSkywalkerjuli
Ирина-bbd0• 20 августа 2024
Как же кацапня всеми своими щупальцами цепляется за Украину и истерит))))
viter33• 20 августа 2024
Ответ дляSkywalkerjuli
Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.
В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.

ст.35 (свобода віросповідань) в цьому переліку нема
Отже, дана норма може бути обмежена
Skywalkerjuli• 20 августа 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Хто давав право ТЦК, які є частиною ЗСУ— викрадати людей з вулиць, бити та тримати у неволі? Це кримінальна відповідальність
Begi -d913• 20 августа 2024
Ответ дляrybka21
Та тікай вже
Так границы откройте, не все матери одиночки с сыновьями до 18
Did Panas• 20 августа 2024
Ура. Аби ще й псячу мову заборонили.
vlad-svs• 20 августа 2024
Ответ дляBegi -d913
Да, верните чай Гринфилд.
И не запрещайте производителям поставлять вертолетные двигатели в Россию.
Skywalkerjuli• 20 августа 2024
Ответ дляviter33

Отже, дана норма може бути обмежена
А інші можуть?
Ирина-bbd0• 20 августа 2024
Ответ дляSkywalkerjuli
Тема же про бога и веру)))))
Каким ником Вы вчера были???
Помните.что враньё и гордыня грех

viter33• 20 августа 2024
Ответ дляSkywalkerjuli
А інші можуть?
Так, можуть
Крім тих, які перераховані в ст.64 К
Пряма норма Конституції, нічого не порушено
Skywalkerjuli• 20 августа 2024
Ответ дляviter33
Так, можуть
Крім тих, які перераховані в ст.64 К
Там половина Конституції порушується
viter33• 20 августа 2024
Ответ дляSkywalkerjuli
Там половина Конституції порушується
Свобода віросповідань - це ст. 35
Ми ж про сьогоднішнє (нарешті) рішення ВРУ
Begi -d913• 20 августа 2024
Ответ дляvlad-svs
наверное, никак
просто уезжайте из России
Это не проблема, а вот уехать из Украины? Что то не очень ясно где свободные люди и рабы, если учесть, что заперла в стране Украина, а не рашка.
Skywalkerjuli• 20 августа 2024
Ответ дляOllka

Якщо в мене є син 20 років— ви пропонуєте мені втекти і розважатись у Європі, коли його може вбити тут ракета?
Ирина-bbd0• 20 августа 2024
Ответ дляBegi -d913
’Каждый сам за себя!’
Воюющие сами за себя
Вот и Вы пожалуйста сами для себя границы открывайте. Никто вас за руки не держит
Той толпой.которой вы тут истерите+ваши мужики.могут любую границу смести
Действуйте!
Skywalkerjuli• 20 августа 2024
Ответ дляviter33

Отже, дана норма може бути обмежена
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 20 августа 2024
Ответ дляBegi -d913
Рабы божие
Вы в принципе рабы и это вас устраивало с московскими попами))))
Begi -d913• 20 августа 2024
Ответ дляИрина-bbd0
’Каждый сам за себя!’
Воюющие сами за себя
Действуйте!
Вы кармы не боитесь? Не страшно, что потом дети будут отвечать за вашу подлость? Или думаете вечно наживаться на войне со своим мужем?
Begi -d913• 20 августа 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Рабы божие
При чем тут попы? Границы попы закрыли? Граждан Украины попы московские ограничивают во всех правах?
viter33• 20 августа 2024
Ответ дляSkywalkerjuli
Удалено администрацией...
Легко!

Свобода пересувань - це ст.33 К
Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.
Громадянин України не може бути позбавлений права в будь-який час повернутися в Україну.

ЇЇ теж нема в переліку тих, які не можуть бути обмежені під час воєнного/надзвичайного стану (ст. 64 К)
Тому обмеження свободи пересувань під час воєнного/надзвичайного стану (ст.33 К) є законним та не суперечить Конституції (ст.64 К)

Не дякуйте!