Пи Пи Пилюля• 20 августа 2024

Чи може громадянин росії отримати спадок в Україні?!

Хто в курсі, чи може людина громадянин росії отримати спадок в Україні?!
Бавовнятко• 20 августа 2024
Ответ дляШкварочка
фото
Вы не верите? Зря... Знаю женщину,она часто к дочке в рашу ездит перевозчиками

Джем Шакіри• 20 августа 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Очень странно, пишут, что не пускают без визы граждан раши, только с видом на жительство в Украине.
Я з нею не спілкуюся, тому деталі в приїзду я не знаю. Але вона тут була 2 рази.
Житло продавала теж вона, бо без неї це зробити було не можливо.
Джем Шакіри• 20 августа 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Жити може будь де, вона може мати українське громадянство. Тоді мабуть має право
Поняття не маю.
ПотеряласЯ Я...• 20 августа 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Не могла вона продавати тут житло. Досить казки розказувать
Джем Шакіри• 20 августа 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ще раз
Заповіт був оформлений на неї!
Житло продане.
Яким чином продане, я не знаю, бо не спілкуюся з нею.
Вічний двигун• 20 августа 2024
Подскажите, на каком ресурсе можно посмотреть наличие недвижимости свою, помню заказывала за 30 гривен такую услугу, не помню где.
ПотеряласЯ Я...• 20 августа 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Ще раз
Заповіт був оформлений на неї!
Житло продане.
Ніяким чином

Джем Шакіри• 20 августа 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ніяким чином
Але продане :)
Миллениалка• 20 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Реєстр речових прав на нерухоме майно, там данные с 2013 года, если регистрация раньше, только через БТИ
Точу ляси• 20 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Кабінет електронних послуг мінюсту