Стрекоза любви• 20 августа 2024

Закон про «заборону московської церкви» прийнято!

lisenok_8282• 20 августа 2024
интересно, что из этого последует? у нас во дворе спального района, прямо через общий забор с детским садом российское кодло отстроило огроменный собор с колоколами. во дворе этого собора они отстроили себе дом, сад и там живет семья батюшки с детишками. теперь их не будет или как?

Я не Сірожа• 20 августа 2024
От і прекрасно
А всім матрьохам, які зараз почнуть вереск, посилаю промінчики добра.
Rivka_Karshenbaum• 20 августа 2024
И что вам это даст?
Anonimka ya• 20 августа 2024
Ура! Нарешті!
Я не Сірожа• 20 августа 2024
Ех, не цінять матрьохи моєї доброти... за голови тримаються, хворенькі, мабуть((
ЧупакабраЗеБест• 20 августа 2024
Ответ дляRivka_Karshenbaum
И что вам это даст?
я вот тоже регулярно задаюсь этим вопросом.
МаринаХ28• 20 августа 2024
Ответ дляlisenok_8282
И у нас такое. А говорят «церковь - прихожан», нуну.
Там и земля приватизирована незаконно.

дякую аж підскакую• 20 августа 2024
Ответ дляlisenok_8282
Ничего не следует на самом деле.
Храм останется на месте. Людишки при храме останутся на месте, только это место будет обзываться пцу, ну и перейдут они в подчинение по все бумагам под пцу
автор Стрекоза любви • 20 августа 2024
Ответ дляlisenok_8282
Тепер вони мають протягом 9 місяців розірвати всі стосунки з РПЦ.
mabelleamie• 20 августа 2024
Ответ дляlisenok_8282
Если раскулачивание, то вы рады будете? вы прям с презрением к их богатству и детям пишете, эра швондеров видать таки наступает
Anonimka ya• 20 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
Презрение не к богатству, а к всем, кто работает на русню.
А у Вас видимо ’какаяразница’ или чего так за врагов переживаете ?
автор Стрекоза любви • 20 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
Простите, можно вопрос? Вы не против, если я приеду к вам в квартиру и буду жить в ваших 2-х комнатах? А вы где-то на кухне.
Выглядит нормально, судя по вашей логике, не так ли?
Anonimka ya• 20 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так по логике узких , они не нападали и не понимают, за что их не любят.
mabelleamie• 20 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Это как раз вопрос к лисенку8282, а не ко мне, перечитайте мой пост еще раз, и удачи в познании основ чтения )
Султанша твоего сердца• 20 августа 2024
Удалено администрацией...
Anonimka ya• 20 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
Если в результате раскулачивания деньги пойдут на ЗСУ , то я рада.
А про швондеров - мимо.
Мы защищаем своё.
автор Стрекоза любви • 20 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
Это как раз к вам! Вы сейчас «глупенькую» выключайте и не выделывайтесь. Все вы прекрасно понимаете.
автор Стрекоза любви • 20 августа 2024
Ответ дляСултанша твоего сердца
Удалено администрацией...
Аби ляпнуть?
Anonimka ya• 20 августа 2024
Судя по реакции, в теме почти половина любителей узкого мира. Впрочем теперь так почти всегда, за редким исключением

автор Стрекоза любви • 20 августа 2024
Ответ дляAnonimka ya
Любителей много, но еще методичку с нужными лозунгами не выдали, поэтому импровизация «идет слабо».
Пиона• 20 августа 2024
Нарешті! Але чому надали аж 9 місяців за розрив усіх звʼязків з РПЦ? Максимум 3 дня треба було надати і до побачення! Слава Богу, що я вінчалась і дітей хрестила тоді ще в Київському патріархаті. Вже тоді інтуїтивно від московських попів відвертало. Взагалі це нонсенс, чому цього не зробили раніше! Але хоч зараз і то, дуже правильне рішення!
автор Стрекоза любви • 20 августа 2024
Ответ дляПиона
Думаю, що багато чого юридично складно буде оформити за 3 дні. Тому дали доволі багато часу.
Пиона• 20 августа 2024
Ответ дляСултанша твоего сердца
Удалено администрацией...
А чому на Раші немає вздовж траси туалетів? Усі узбіччя загажені, а в дворах лопухи і кропива серед багатоповерхівок.
Пиона• 20 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Та хай би просто опечатали храми і все, а майно передали б УПЦ, або на фронт.
Did Panas• 20 августа 2024
Нарешті. Правильно й зробили.
rybka21• 20 августа 2024
Ответ дляПиона
Ось чому
Верховна Рада підтримала заборону Російської православної церкви та афілійованих з нею організацій в Україні. Відповідний законопроект ухвалено у другому читанні.

’За’ віддали свої голоси 265 народних обранців.

✔️Про що закон

Ст. 5 закону ’Про свободу совісті та релігійні організації’ доповнюється формулюванням, з якого випливає, що не допускається діяльність релігійних організацій, які афілійовані з центрами впливу церкви, керівний центр якої знаходиться в Російській Федерації.

Частина 16 ст. 6 доповнюється пунктом про те, що у разі виявлення порушень діяльність релігійної організації може бути припинена у судовому порядку за позовом центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері релігії (або за позовом прокурора).

Закон набирає чинності за місяць з дня опублікування.

✔️Що буде з УПЦ Московського патріархату

Як пояснював голова комітету з гуманітарної та інформаційної політики Ради Микита Потураєв, не можна казати про те, що основна мета законопроекту - обмеження діяльності УПЦ МП. А в тому, щоб на третьому році повномасштабного вторгнення РФ ефективно боротися з ворожою пропагандою, яка розповсюджується через церкву.

Відповідно, релігійна організація в Україні не має права бути афілійованою та перебувати в ієрархічних зв´язках підпорядкування з церквою, яка має керуючий центр у Росії. Заборона РПЦ не означає автоматичної заборони УПЦ, тому що УПЦ заявляє про розрив зв´язків із Москвою. Тепер УПЦ Московського патріархату має можливість це довести, казав нардеп у коментарі РБК-Україна.

За словами спікера Верховної ради Руслана Стефанчука, буде негайно заборонено РПЦ, водночас в українських церков, які підозрюються у співпраці з РПЦ, буде 9 місяців на розрив зв´язків.

Спочатку щодо організацій, якщо є підозра про співпрацю з РПЦ, проводитиметься експертиза. І якщо такі ознаки виявлять, буде подано рішення про припинення діяльності, яке може бути оскаржене в судовому порядку.

’Ми порахували таким чином, що десь місяць на набуття чинності закону, 3 місяці, щоб Кабмін напрацював нормативну базу, після цього ціла низка імплементацій. Тобто через 9 місяців організації, на які поширюватиметься закон, можуть бути визнані в суді такими, що припинили свою діяльність’, - додав Стефанчук.
Султанша твоего сердца• 20 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Аби ляпнуть?
Удалено администрацией...
Султанша твоего сердца• 20 августа 2024
Ответ дляПиона
А це тут до чого?
автор Стрекоза любви • 20 августа 2024
Ответ дляСултанша твоего сердца
Удалено администрацией...
👌 Образились, я розумію.
Пиона• 20 августа 2024
Ответ дляrybka21
Ось чому

✔️Про що закон

Це занадто складно і є поле для корупції та усіляких дірок , через яких можна пролізти. Повинна бути однозначна безапеляційна заборона і все. А не ці полу-міри.