Зроблено у 80-х• 20 августа 2024
Зачем детей постоянно миксуют в школе в сша?
Пришли дети в школу, поучились год всех перемешали, сформировали новые классы
И так каждый год
Только подружился с кем то, а со следующего года в разных классах
Постоянно миксуют и детей и учителей
Для чего?
И так каждый год
Постоянно миксуют и детей и учителей
Для чего?
Твоя подружайка• 20 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Це дуже добре, в нас теж так. Діти вчаться заводити нові знайомства, більш комунікабельні, не прив´язуюються до одного колективу.
Очень хорошо, что детям не дают сформировать устойчивые связи? Сертезно?)
Майданщица• 20 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Так, постійний контроль за тим чи добре зростається, після зняття обов´язкова фізіотерапія. Всі заняття для дітей оплачуються в залежності від доходів батьків, тому їх собі можуть дозволити і бідні і багаті. Школа забезпечує дітей канцтоварами, ноутбуками, знову ж таки, щоб не було різниці між дітьми і так у кожній сфері.
а после школы/универа обеспечивают квартирами?
Твоя подружайка• 20 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
На роботі друзів не заводять, це більш формальні стосунки
Не заводят те, кто не может завести.
Я проработала в коллективе 4 года. Сейчас переезжаю в другой город. Ключи от квартиры оставляю своей подруге-коллеге, которой доверяю.
И я буду скучать за своим коллективом
Морожена_курка• 20 августа 2024
Ответ дляМайданщица
Є програма соц.житла, якщо комусь потрібно. Але орендувати за власний кошт не проблема
Морожена_курка• 20 августа 2024
Ответ дляПоторописька
Речь было об уходе
Який догляд за гіпсом?
Морожена_курка• 20 августа 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Це не потрібно впринципі, вони ще багато разів змінять навчальні заклади і місце проживання
Твоя подружайка• 20 августа 2024
’Разделяй и властвуй’, автор.
Формируют общество, которым легко руководить, которое не сможет объединиться, если его что-то не устраивает
Твоя подружайка• 20 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Ну вам, возможно, и не нужно.
А я дружу с людьми, с которыми ещё в школе в одном классе училась... мне 41 год
Поторописька• 20 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Який догляд за гіпсом?
Элементарно. Как принимать душ. Мочить или нет
Морожена_курка• 20 августа 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ну вам, возможно, и не нужно.
Дружба на відстані неможлива, я не уявляю як і для чого все життя на одному місці жити
Поторописька• 20 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
То есть, вы против дружбы детской?
Правильно?
Майданщица• 20 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
та ну это сарказм был. Общаги и у нас есть. И в Европах не все так радужно, как кажется.
В Северной Корее вообще как послушать народ - им раз в несколько месяцев и трусы выдают, и носки, и еду. Заботятся как о людях, не то шо у нас.
Морожена_курка• 20 августа 2024
Ответ дляПоторописька
Треба було спитати, якщо щось незрозуміло. Все ставлять максимально комфортно, щоб не обмежувати людинк
Твоя подружайка• 20 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Т е вы не понимаете, как это когда люди родились и умерли в одном городе? И прожили в нем счастливую жизнь?
Морожена_курка• 20 августа 2024
Ответ дляПоторописька
То есть, вы против дружбы детской?
Правильно?
Я проти того, щоб дитина дружила з кимось одним і на вміла заводити інших знайомств.
Поторописька• 20 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Врач первый должен объяснить или пациент должен выспрашивать?
Мост_Устал• 20 августа 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
А як у такому випадку дитині сформувати дитячі звʼязки і дружбу, якщо постійно такі каруселі)
Стабільність і дружба теж багато значить як і навчання
Им запрещено общаться не со своим классом?
Поторописька• 20 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
С чего вы взяли что одно мешает другому?
Мост_Устал• 20 августа 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Одна із причин, щоб не було булінгу
Ага, поэтому там и стрелянина регулярно в школах
Морожена_курка• 20 августа 2024
Ответ дляМайданщица
Соц.житло це не гуртожитки, а система оренди для тих, хто не має можливості платити ринкову ціну
Мост_Устал• 20 августа 2024
Ответ дляПоторописька
На работе тоже так надо. Особенно подружек!
В МАУП так и было лет 20 назад
Морожена_курка• 20 августа 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ні, бо завжди хочеться побачити і спробувати щось нове, цікаві пропозиції роботи точно не будуть в межах одного міста
Поторописька• 20 августа 2024
Ответ дляМост_Устал
Зато без буллинга
Морожена_курка• 20 августа 2024
Ответ дляПоторописька
Там нема що випитувати, ніякий догляд за гіпсом не потрібен
Поторописька• 20 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
То есть, вы ответить не хотите/не можете?
Морожена_курка• 20 августа 2024
Ответ дляПоторописька
Так от взагалі нічому не заважає, бо дитина має друзів з різних класів і навіть різного віку, бо в них часто бувають якісь спільні вилазки
Морожена_курка• 20 августа 2024
Ответ дляПоторописька
Не можу, бо не розумію питання і що саме я мала випитувати. Якщо мені щось незрозуміло, то я спитаю без проблем
Твоя подружайка• 20 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Да вы что?
Киев - милионник. Там мало интересных предложений работы?)
Люди, которые ведут свое дело всю жизнь - им куда бежать?
И для многих - работа- это далеко не все. Есть семья, социальные связи, которые важнее зарплаты на 3 копейки больше...
Твоя подружайка• 20 августа 2024
На самом деле это страшно, что институт семьи уже разрушили, социальные связи пытаются рвать...
Строят общество одиноких, депрессивных людей.
TANYA 0 0 0 0• 20 августа 2024
Ответ дляМост_Устал
Боулінг це цькування, приниження, знущання конкретно над якоюсь особою, а стрілянина це теракт, тобто або їм пофік в кого стріляти або у всіх підряд.
І таку версію частих перемішування в класі я чула у якійсь програмі про американську освіту.