Заліковий троль• 20 августа 2024
Ви при чоловіку можете заплакати? Якщо він вас образить?
Або зробить щось не то
Скаже
Альфасамка• 20 августа 2024
Ответ дляДюагональ
Ні, я зразу беру грошима
Хай плаче він
треба брати до
Чемна панночка• 20 августа 2024
Нет сентиментальная была в начале отношении после 15 лет брака , если мне что то говорит что мне не нравится я начинаю нападать и 100 слов ему в ответ .
Наша взяла• 20 августа 2024
Однажды меня довел парень, я разрыдалась при нем, еле смогла прийти в себя.
Вместо того, чтобы успокоить или хоть как-то выразить обеспокоенность, он просто сказал: что за спектакль?
ЛеньГуглить_правда• 20 августа 2024
Плач це один з проявів поведінки дитини і може бути маніпуляцією.
Чи я плакала раніше? Так. Вже ні. Знаходжу (намагаюсь) шляхи порозумітись через рот = спілкуючись. З першого або з пʼятого разу все спрацьовує
Наша взяла• 20 августа 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я плакала перед двома хлопцями два рази у житті.
І це не було маніпуляцією.
Це відбулося у громадських місцях. У стані, коли тобі настільки погано і ти не можеш стримувати себе, коли сльози самі котяться і ти не можеш їх зупинити. Стан відчаю і жалості до себе.
Тоді я була молода. Мені шкода себе, що терпіла таке ставлення до себе.
І це не було маніпуляцією.
А я кумедна• 20 августа 2024
Он меня не обижает. Я никогда из-за мужа не плакала.
Но если плачу из-за фильма, например, или что-то плохое случилось, то он поддерживает меня.
ЛеньГуглить_правда• 20 августа 2024
Ответ дляНаша взяла
І це не було маніпуляцією.
Я написала МОЖЕ бути маніпуляцією.
Яка вже конкретно у вас там ситуація була і що то було - то вже зовсім інша історія , нам не відома. Ви ж знаєте напевно , що часто (=завжди) буває що люди дивляться 1 і той же фільм , а у кожного у підсумку своє кіно , тобто у кожного своє сприйняття того що відбувалось
дякую аж підскакую• 20 августа 2024
Нет, мне вообще тяжело плакать.
Смешно, но училась делать это с психологом.
Ну и мой муж никогда меня не обижает)