КликОЛЬКА• 20 августа 2024

Чоловік живе з іншою..

Чоловік живе вже більше року окремо. До дитини приходить, продукти купляє ..
Але спить з іншою. Як повернути?
Рання пташка• 20 августа 2024
Нахера його повертати. Йдіть далі!!!!

Lilian-nochka• 20 августа 2024
Зачем вам такой мужчина?
автор КликОЛЬКА • 20 августа 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А вам нужны его деньги. Если бы сидел без работы и перебивался с хлеба на воду, то вряд ли он вам был бы нужен. Я правильно понимаю?
А ви з малою дитиною на руках і чоловіком ледарем змогли б жити?
Швидкоруч• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Так, він ще і побив мене
Ну ви на приколі? Він ще і любить свою нову жінку, а вас мав на увазі. Нафіга він? Про сина ні слова, кожна нормальна жінка, знає, що сказати дитині, чого його батько не приходить. Або скажіть чоловіку, хай раз в неділю забирає дитину, і проводить з ним час.
Любовь Калистратовна• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Я овдовела, когда сыну было три года. Выжила.
автор КликОЛЬКА • 20 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Зачем вам такой мужчина?
Наче змінився, робить, відношення інше
Тро Нью-Йорку• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Не такой уж и ледарь, раз сейчас хорошо зарабатывает и Вы хотите его вернуть.
Lilian-nochka• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Наче змінився, робить, відношення інше
Люди не меняются.хотите опять такого же,сходитесь
автор КликОЛЬКА • 20 августа 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Тоді дома сидів((( грошей 0

Lilian-nochka• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Наче змінився, робить, відношення інше
Как можно любить предателя?
автор КликОЛЬКА • 20 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Зачем вам такой мужчина?
Кохаю його
Швидкоруч• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Ну я уходила, деякий час не було, потім вернулась. А він пішов жити окремо
Ну ви уходили після розтавання ж? Він іншу родину побудував. Розлучайтеся, що тут вже поробиш.
Lilian-nochka• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Тоді дома сидів((( грошей 0
Ппц...
Lilian-nochka• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Кохаю його
А себя?)
Тро Нью-Йорку• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Тоді дома сидів((( грошей 0
Так, если к Вам вернётся, опять сидеть дома будет, и грошей 0 будет.
ПростоБелка• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Не робив, зараз нормально заробляє
с вами опять не будет робить......оставьте человека в покое,пусть живет человек
Вся така шо куди там• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Хочу помиритись
А почему вы расстались?
Тро Нью-Йорку• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Кохаю його
Не, не любите, иначе б поддержали в поиске работы, а не выгнали, да и теперь он Вам понадобился только из-за денег, деньги Вы любите.
Любовь Калистратовна• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Это с вами он был ленивым, а с другой зарабатывать стал. Вернете, а он опять станет лодырем) Опять выгонять будете?

Вся така шо куди там• 20 августа 2024
Ответ дляМинерАлочка
Мій колишній повернувся через 1,5 роки. Зраджував, казав, що не кохає більше. Тепер зачухалось одне місце, і напевно зрозумів, що більше такої зручної дури не знайти, хоче зустрітись, запрошує в гості. Хочу його красиво бортанути, але не знаю, як. Підкажіть?
Уже в вашей теме ответили
автор КликОЛЬКА • 20 августа 2024
Ответ дляВся така шо куди там
А почему вы расстались?
Клювала його що грошей немає
Снідаю авокадо• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Не робив, зараз нормально заробляє
Опять ржу.... После ’’сама его выгнала’’))))
Швидкоруч• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Наче змінився, робить, відношення інше
Він змінився з іншою. Вам це ні про що не каже? Вас він х.рив і мав на увазі, палець об палець не вдарив, щоб напрягтися для родини. А інша жінка його змінила, для неї все робить. З вами він таким не буде.
Вся така шо куди там• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Клювала його що грошей немає
Так он понимает, что для вас тупо ресурс
Виниловая пластинка• 20 августа 2024
Когда следующий раз придет купите бутылочку вина и соблазните его
Швидкоруч• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Клювала його що грошей немає
Зрозуміли свою помилку? Дивіться, як чоловік міняється з коханною людиною. Його теперишня дівчина так до нього відноситься, що він ладен заради неї все зробити. Це заради неї він змінився, розумієте? З вами він буде лохом, лузером, ніщебродом. Бо багато чого і від жінок залежить. Ваш чоловік прямий доказ.
Білка в колесі• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Не робив, зараз нормально заробляє
Та може він став разом із коханкою так заробляти, щось спільне.Чи вона його до свого батька на тепле місце пропхала.
Повернеться до вас, імовірно знов не буде заробляти
СирОжино пирОжино• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Не робив, зараз нормально заробляє
Так может , когда к Вам вернётся, опять перестанет зарабатывать? Оставьте мужика той, которая научила его работать))
Тримбулька• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Сину треба батько
Который заробляе?))
Метровий сантиметр• 20 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Хай гроші дасть
Так сину потрібен батько, чи вам гроші?