Советчица Года• 20 августа 2024
Імʼя Ігнат вам подобається?
Ніколи в житті не зустрічла чоловіків з цим іменем, а от в лікарні почула, як мама маленького хлопчика назвала Ігнат. Я за все життя знала тільки одного діда з по-батькові Ігнатович.
Цікаве імʼя, я вже й забула, що воно існує. Ще недавно чула Гордій, в мене один дід був Гордійович, я малою ніяк не могла запамʼятать)
Результат:
вже голосів:
36 (60%)
Ні
24 (40%)
Подобається
0 (0%)
Перший раз чую
Советчица Года
• 20 августа 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я 1976 г.р.У меня в классе был Гордей.
Прикольно, в нас всі стандартні були. Я кінці 90 в школу пішла. Мені Тімур тоді здавалось чимсь вичурним))
Не гоню• 20 августа 2024
Ответ дляБелочкой зови
Українською буде Гнат.
А як буде ’Моніка’ чи ’Ніколь’ українською? Оніка чи Миколь?
Мона_Лиса• 20 августа 2024
У знакомых Гордей. Сначала не нравилось, сейчас привыкла. Игнат нравится
Советчица Года
• 20 августа 2024
Ответ дляБелочкой зови
Українською буде Гнат.
Я без поняття, але дід Ігнатович тоді був, село в Центр Україні
І хлопчика того мама кликала саме Ігнат, бо Гнат я б точно ще більш звернула увагу 😄
Советчица Года
• 20 августа 2024
Ответ дляГл. Амурная
Очень сложное имя, отчество красиво звучит
Типу важке у вимові чи по характеру імені складне?
ЖивунаБагамах• 20 августа 2024
У мене у класі був Ігнат, я в школу пішла у 94. Гордій також не дивне для мене.
Нічим не гірші Максимів, Сергіїв і Олегів
Гл. Амурная• 20 августа 2024
Ответ дляСоветчица Года
Произносить сложно и Игнатушка звучит странно))) если ласкательно хотелось бы
Мона_Лиса• 20 августа 2024
Я на пляже как-то услышала мальчика папа звал Лука. Мне тоже понравилось.
Советчица Года
• 20 августа 2024
Ще памʼятаю діда одного Корній звали, а ще одного Клим. Цікаво, чи зараз так називають?
Советчица Года
• 20 августа 2024
Ответ дляГл. Амурная
Мабуть, Ігнатик, хоча теж дивно звучить. Але мені і Кірюшка дивно звучить, так само як і для дівчинки Кірочка
Ждун с Нибиру• 20 августа 2024
Ответ дляНе гоню
При чем здесь Моника? Игнат на укр Гнат. Так же как Александр - Олександр, например, но Алина не Оліна же.
Мона_Лиса• 20 августа 2024
Ответ дляСоветчица Года
Клим у меня был ученик. Одна девочка ему доказывала, что его полное имя - Климентий. Сейчас мальчику лет 10-11.
Советчица Года
• 20 августа 2024
Ответ дляБулку Дай
Мій син буде Гнатом 10000%😍
Якщо не секрет, з якого ви регіону? І чи називають у вас так діток. Бо прям дуже рідкісне імʼя
ЖивунаБагамах• 20 августа 2024
У нашій родині були цікаві чоловічі імена. Іриней, Мар´ян, Максиміліан, Богуслав, Ян, Любомир.
Мені завжди подобались, думала назву дитину колись одним із них. Але у мене донечка.
Мона_Лиса• 20 августа 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А для девочки какое выбрали? Мне Ян нравится, даже одного знаю.
ЖивунаБагамах• 20 августа 2024
Ответ дляМона_Лиса
Донька - Ярослава. Ясочка, Яся.
Мона_Лиса• 20 августа 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Донька - Ярослава. Ясочка, Яся.
Тоже красивое выбрали, и похоже на те имена, что вы написали)
Железобетон• 20 августа 2024
Гордіїв в оточенні багато, є Корній, Ігната не знаю жодного, але імʼя дуже подобається.
Булку Дай• 20 августа 2024
Ответ дляСоветчица Года
Не чула ні разу, я з Полтавщини)