Советчица Года• 20 августа 2024
Імʼя Ігнат вам подобається?
Ніколи в житті не зустрічла чоловіків з цим іменем, а от в лікарні почула, як мама маленького хлопчика назвала Ігнат. Я за все життя знала тільки одного діда з по-батькові Ігнатович.
Цікаве імʼя, я вже й забула, що воно існує. Ще недавно чула Гордій, в мене один дід був Гордійович, я малою ніяк не могла запамʼятать)
Результат:
вже голосів:
36 (60%)
Ні
24 (40%)
Подобається
0 (0%)
Перший раз чую
Советчица Года
• 20 августа 2024
Ответ дляЖелезобетон
Гордіїв в оточенні багато, є Корній, Ігната не знаю жодного, але імʼя дуже подобається.
Пишуть тут, що правильно Гнат українською. Шось воно мені вже не дуже) хоча теж так сподобалось було
ФрекенБок• 20 августа 2024
Красивое. Неприятных ассоциаций у меня не вызывает.
Знакомых с этим именем нет. Есть знакомые с фамилиями, производными от этого имени.)
бибизяна• 20 августа 2024
Ответ дляНе гоню
А як буде ’Моніка’ чи ’Ніколь’ українською? Оніка чи Миколь?
Моника и Николь украинские имена?
Леді Душка• 20 августа 2024
Ответ дляСоветчица Года
Ще памʼятаю діда одного Корній звали, а ще одного Клим. Цікаво, чи зараз так називають?
Знаю Клима 22 років і 10 років
Намазюкана нішою• 20 августа 2024
Нравиться, рассматривала как один из вариантов если бы был сын.
Да Щас же• 20 августа 2024
кого ви хочете здивувати?
чим дитина невгодила?
відрізнятися треба умом, а не ім´я дитини
візміть собі ім´я Харитина, така собі аутинтична Харя
чим дитина невгодила?
Советчица Года
• 20 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
кого ви хочете здивувати?
чим дитина невгодила?
До чого ви це? Я просто почула імʼя, яке не чула по суті років 20, з часів дитинства. Про це і тема, стало цікаво чи зараз часто такими іменами називають, як я згадала вище.
ГЛЮкоза• 21 августа 2024
Ответ дляНе гоню
Ахахахахахахахахах
Вы сделали мой день