Пік Антна• Изменено 20 августа 2024

Порадьте дієту з не великою кількістю продуктів

Чи є якась дієта , де можна вживати не велику кількість продуктів і є результат? Наприклад яйця, курка, , гречка , кефір ))) Скинути треба багато(
Бойова• 20 августа 2024
Ответ дляПік Антна
В мене там було по іншому, різне мʼясо могло бути в 1 день і різний гарнір, і кожного дня різні продукти. Голодною точно не була, але це все готувати було заморочливо(
У мене простіше: перелік продуктів і їх кількість, які треба з´їсти. Розділені на декілька прийомів їжі, але допускається міняти місцями. Головне не їсти більше. Все.

автор Пік Антна • 20 августа 2024
Ответ дляБойова
Щось типу такого мені і потрібно, і щоб продуктів було не багато
Бойова• 20 августа 2024
Ответ дляПік Антна
Цю програму я купувала у тренера, шукала спеціально таку - щоб не заморочуватися з приготуванням і щоб не треба було продукти типу ’знежирене молоко альпійської корови видоїне при повному місяці’ ))) проста програма, прості продукти.
Бойова• 20 августа 2024
І ще порада - не треба кардинальних дієт. Серйозно, бо я їх стільки перепробувала. Результат на пару місяців, далі ще швидше поправлялася. Довела себе до того, що навіть при невеликій кількості їжі (як приклад тут давали) я могла і набрати в тиждень 2 кг. Чи півроку ходити в зал тричі на тиждень, і хоч не сильно але обмежувати себе в харчуванні і поправитися на 4,5 кг. Думаю, яка я дурна була, що слухала оцих усіх зош порад і фітоняшек. Зараз їм коли хочу, навіть вночі, ходжу свої 10000 кроків, 2-3 в тиждень силові тренування (в залі чи вдома) і хоч не так швидко, але впевнено худну. При тому що об´єми талії/бедер у мене зараз менші, ніж колись були при меншій вазі.
Скользкая• 20 августа 2024
Ответ дляПік Антна
Так замініть на однакове, якщо вам не потрібна різноманітність
Володарка мрій• 21 августа 2024
Кушайте всё что хотите,только порции уменьшите в три раза.
P.S. Личный опыт.
Ждун с Нибиру• 21 августа 2024
Я не їм солодке, хлібобулочні і крупи/макарони, фаст-фуд. Скинула норм.

автор Пік Антна • 21 августа 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
а що їсте? овочі , м´ясо, рибу? картоплю їсте?