Ширли-Мырли• 21 августа 2024
Гідазепам
Як купити гідазепам без рецепту?
Закінчується пластинка, а останнім часом все більше і більше панічних атак.
Цікавить саме місто Київ.
Бо читала, що є аптеки які без рецепта відпускають.
Цікавить саме місто Київ.
Наверняка• 21 августа 2024
Ищите аптеки, где заказ можно в ячейке забрать. Например, Аптека Низких Цен.
Ширли-Мырли
• 21 августа 2024
Ответ дляНаверняка
Є така аптека. Ви таке практикували?
Наверняка• 21 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Є така аптека. Ви таке практикували?
Так. Але у Харкові. Без проблем.
Ширли-Мырли
• 21 августа 2024
Ответ дляБиблиотекарь
А чому не сходити до лікаря? Гідазепам викликає залежність
Мій лікар його і виписував. Але він пішов на війну.
Приймала останнім часом тільки коли були нервові дні та ситуації
Анонім Секретар• 21 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Рецепт сфоткайте и идите покупайте
Непозбувна Бентега• 21 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Якщо лікар виписував, то має бути рецепт. За одним рецептом нам для бабусі постійно продавали. Вистачало фотографії рецепта на телефоні.
Ширли-Мырли
• 21 августа 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
В мене вказана дата на заключенні консультації. А потім рецепт з усіма печатками та підписом.
Може в мене дивний рецепт…
Непозбувна Бентега• 21 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Може в мене дивний рецепт…
Не знаю. В аптеці всім усе по барабану. Покажіть і все, якщо будуть питання, скажіть, що тільки дійшли до аптеки.
Тільки не про гроші• 21 августа 2024
Я покупала без рецепта при бронировании.
А вообще автор вам нужно их заменить на а/д. Я пила максимум 5 дней.
Не цілуюсь з бодуна• 21 августа 2024
Аптека в поліклініці центральної психіатричної лікарні, місто Київ. Раніше там все продавали без рецепту, зараз не знаю
Не цілуюсь з бодуна• 21 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Будьте обережні, не забувайте, що препарат викликає залежність. Можливо варто замінити на щось інше
Ширли-Мырли
• 21 августа 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Приймала флуаксетин, але чомусь після прийому, панічна атака зявилася сама і була якась паніка, сльози. Відмінили.
Гідазепам приймаю не щоденно, тільки коли панічна атака чи знаю, що буде напружений день на роботі.
Розумію, що потрібно знайти нового психотерапевта, але все відкладаю
Соображалочка• 21 августа 2024
Ответ дляСтрекозей
Возможно на сайте аптеки 911 могут дать рецепт
Работаю там - нет
Малявка ще та• 21 августа 2024
У вас є сімейний лікар? Мій колишній сімейний лікар звільнився і рецепт на ліки виписував вже новий на базі старого рецепту. Спробуйте.
Ширли-Мырли
• 21 августа 2024
Ответ дляОновлена версія
могу прислать вам рецепт на почту
Было бы хорошо
Потому что забронировала в аптеке низких цен, там есть ячейки, но мало ли спросят…
Tsukrena@gmail.com
Буду очень благодарна!
Tsukrena@gmail.com
Буду очень благодарна!