Напланетянка• 21 августа 2024
Колаген,як ви його п´єте?
Розвожу порошок водою,длдаю лимон,але він мені такий гидкий.
Можливо після їжі краще було б,але треба на голодний желудок
Michael s Girl• 17 октября 2024
Сначала развожу в небольшом количестве тёплой (грамм 50) воды, а потом доливаю немного сока
Роздратована шкіра• 09 ноября 2024
Колаген- це їжа. Його не обов´язково до їжі приймати. І треба купляти ферментативного гідролізу- це спосіб його виготовлення . І тільки з корів , а не риб´ячий чи веганський якийсь