Мрію про пончик• 21 августа 2024
Променада біля Ашану на Кільцевій
Дівчата, чи працює Променда під час тривоги? І територія мінімальних цін.
Київ.
Дама с заначкой• 21 августа 2024
я вам пораджу уникати тц в тривогу .Дуже пораджу. бо те,що ви там хочете купити- це фігня порівняно з тим,що може бути. балістика долітає за 1,5 хв.і пікнуть не встигнете
Мрію про пончик
• 21 августа 2024
Ответ дляДама с заначкой
Якшо тривога застає в торговому центрі, то при балістиці до укриття не добіжиш.