ЛеньГуглить_правда• 21 августа 2024
Вам не набридла ця байрактарщіна в магазинах?
Невже не можно вмикати спокійну мелодійну музику навіть без слів, як не заїдеш то Пономарьов пенсіонер волає на весь магазин, то Гіга то ще якийсь ноунейм
Я розумію що українізація, але в нас української музики відсотків 20 щось дійсно гарного
Вже в то Сільпо чи інші магазини і заходити не хочу, після роботи і так голова болить ще й там від ору голова квадратна
Уходя дверю не хлопать• 21 августа 2024
Ответ дляГола з конопель
А разве в Сильпо музыка играет?
да, какая-то малолетка полнейший бред, кровь из ушей. тык-дыг
только раз огневич поставили, у нее мелодичные есть красивые.
а так поддерживаю автора, то прокуренные мужики хриплые что-то волают, даже слова не слышу, действуют на нервы.
Вот Она Я• 21 августа 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Чому не можна щось монотонне спокійно навіть без слів, нащо орати ще й в магазинах
Аби людина не засинала в магазині під монотонне, а щось купувала) Це ж магазин
Успокойся_Успокойся• 21 августа 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
В нас грає, і в Сільпо і в АТБ є ще інші магазини так там взагалі океан Ельзи безкінечно покругу оре
В АТБ мені не подобається отой робот, що їздить. Навіть не сам робот, а озвучка неприємним штучним голосом
Заикальница• 21 августа 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Чем же океан Эльзы не угодил?
Творю чудеса• 21 августа 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Музыка у Сільпо? Авторе, ви щось явно плутаєте
У нас тоже музыка в Сильпо
Заикальница• 21 августа 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вообще первый раз слышу, что в супермаркетах есть музыка. Или срач без какой-то фантазии не срабатывает?
У нас в Сильпо играет музыка.
Успокойся_Успокойся• 21 августа 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Не чула ні разу в мережевих магазинах музику. Рекламу тільки.
Та ну. Просто не звертали увагу. В Вайкікі грає завжди, раніше 100% грала у Зарі, Пулі, Бершці. Зараз не скажу, тому що в Дніпрі вони так і не відкрилися. Часто в магазинах грає
Корсет_на_шурупах• 21 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Хто тримає цей район?
Пес Патрон, пес Патрон
Хто крутіший за iPhone?
Пес Патрон, пес Патрон)))
Пес Патрон, пес Патрон
Хто крутіший за iPhone?
Пес Патрон, пес Патрон)))
Примитивщина, но многим заходит
ДелайКак_Я• 21 августа 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Купите себе лекарства от боли и обратиться к врачу, у вас или дипрессия или что-то из неврологии, головные боли не шутка, и музыка тут не причем
a.ostroverh• 21 августа 2024
Если вам все орёт и волает, то это к врачу надо бы, явно со слухом что-то
ЛеньГуглить_правда
• 21 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Океан Эльзы это классика ☝️
Але ж не кожен день по сто разів на день, вже напамʼять всі вивчили ті пісні
От з дитиною зайшли в Мак, там гарна музика, нема такого голосного бринчання, все якось доречно не набридливо
Вредняжка• 21 августа 2024
В Сільпо грає, якось вино вибирала, Кузьма співав А пам´ятаєш, то я підспівувала тихенько, так добре стало...
СкиниУскачи!• 21 августа 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Делайте, как я. Посылайте в магазин служанку
ЛеньГуглить_правда
• 21 августа 2024
Ответ дляПросто звязда
Шо, в Суджі вже Пятерочку в Сільпо перейменували?
Ви з концерта Павліка пишете?
Не відволікайтесь