ЛеньГуглить_правда• 21 августа 2024
Вам не набридла ця байрактарщіна в магазинах?
Невже не можно вмикати спокійну мелодійну музику навіть без слів, як не заїдеш то Пономарьов пенсіонер волає на весь магазин, то Гіга то ще якийсь ноунейм
Я розумію що українізація, але в нас української музики відсотків 20 щось дійсно гарного
Вже в то Сільпо чи інші магазини і заходити не хочу, після роботи і так голова болить ще й там від ору голова квадратна
Просто звязда• 21 августа 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ви з концерта Павліка пишете?
Не відволікайтесь
З дивана) Під Скрябіна в навушниках) Дякую за турботу про мене у вашій непростій життєвій ситуації)
a.ostroverh• 21 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Та нет, жду сентябрь, тыквы пора доставать))
А эта на весну))
Очень нравится как перепела песню
А эта на весну))
Очень нравится как перепела песню
Морская свинка• 21 августа 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ви з концерта Павліка пишете?
Не відволікайтесь
Окрім Павліка інших виконавців не знаєте?
Просто звязда• 21 августа 2024
Ответ дляМорская свинка
От що буває, коли люди дізнаються про український шоубіз з Порадниці)
Благоуханочка• 21 августа 2024
Це як я купила собі класні навушники на НР, щоб радіо слухать і тут війна і всі роспісні по радіо вже не крутять
. Ну шо спочатку чоловіку поматюкалась трохи, мушу слухать через інтернет.
КонхфЭдкаТузик• 21 августа 2024
Автор, что слушаете,если байрактарщина не нравится?
Небось на звонок себе ’есаул’ поставили в исполнении главного скакуна параши.
Тогда вы форумом ошиблись.
a.ostroverh• 21 августа 2024
Кому там в Сильпо написать, чтобы Кварту включили в список))
Это ж как бодро с тележками все будут пританцовывать между рядами! Как в индийском фильме))
ЛеньГуглить_правда
• 21 августа 2024
Ответ дляPrervana
Людям нравится)
В комментах такой порыв, такое единение😊
Ви праві, людей зі смаком одиниці
Ответ дляa.ostroverh
Я б собралась где-то послушать такие песни. Отдохнуть и забыть обо всем. Просто отдохнуть в хорошей компании
Лепешечка• 21 августа 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
В нас грає, і в Сільпо і в АТБ є ще інші магазини так там взагалі океан Ельзи безкінечно покругу оре
Почему именно байрактарщиной обозвали?
Рожева юбка• 21 августа 2024
Сельмаг имеете в виду? В Сильпо музыка не играет. И в других супермаркеиах тоже.
a.ostroverh• 21 августа 2024
Ответ дляЛепешечка
Почему именно байрактарщиной обозвали?
Слово шароварщина забыла наверное
Околовита• 21 августа 2024
Ответ дляa.ostroverh
Слово шароварщина забыла наверное
Шариковщина😂 Ибо шариковых нужно держать в узде))
Встидаюся запитать• 21 августа 2024
От і чудово, побільше би такої музики, щоб пукани рвало тим, кому українська музика не до вподоби
Батько наш - Бандера!
Україна - мати!
Батько наш - Бандера!
Україна - мати!
ХаДиДиШь• 21 августа 2024
В сенсі 20 процентів? Вакарчук, Тополя, Пивоваров - і це тільки 20 процентів. У магазинах згодна, якась дурня в основному. Але ж зрозуміло чому
Ширли-Мырли• 21 августа 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Але ж не кожен день по сто разів на день, вже напамʼять всі вивчили ті пісні
От з дитиною зайшли в Мак, там гарна музика, нема такого голосного бринчання, все якось доречно не набридливо
Ви живёте в тому магазині чи що?) Раз на день на 15-20 хвилин навіть якщо заходити в один і той же магазин не може повторюватись одне і те ж безкінечно.
ЖенаАйтишнеГа• 21 августа 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Носіть з собою диск кіркорова. При вході підходьте до адміністрації і вимагайте поставити його
Советничаю тут• 21 августа 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Музыка у Сільпо? Авторе, ви щось явно плутаєте
всегда в Сильпо играет музыка и такая как автор написал, иногда прям раздражает
Советничаю тут• 21 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
Чем же океан Эльзы не угодил?
ну я тоже это вытье терпеть не могу
Советничаю тут• 21 августа 2024
Ответ дляРожева юбка
то вы по сельмагам ходите, в крупных Сильпо всегда музыка