Броніки для Моніки• 21 августа 2024
Девочки, кто покупал и ухаживал за бонсай
Поделитесь опытом и выводами ))
Щас ухожу• 21 августа 2024
Мені подарували фікус бонсай. Листя осипалося і виріс він далі звичайним фікусом. В мене руки не з того місця щоб зробити його бонсай назад
Подвійна веселка• 21 августа 2024
Купляла цитрус у стилі бонсай. Дуже швидко здох. Їх мабуть ну дуже термоядерним чимось підгодовують, що потім в домашніх умовах важко підтримати життєдіяльність.
ЯспАкойнаЯ• 22 августа 2024
Купила красивенный можжевельниковый бонсай и он меньше чем за год погиб(
Все делала по книге, и корм , и полив, и место для него организовала.
Есть неприхотливые, но я захотела красивый...